Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 810 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

Dosłownie wszystko mnie w niej irytuje, ten akcent, wygląd, sposób poruszania, te jej usta,mimika...no wszystko.Nie wiem dlaczego.

Vintage_2

A JA NIE MUSZE LUBIĆ KAJRY! o Boże, twój mózg nie ogarnia prostych rzeczy. Ty możesz nie lubić jakiejś aktorki, ale inni nie mogą. Gratuluje i zazdroszcze...:/
na szczęście ty też mi nie zakażesz nie lubienia Kejry.

Oskajg

Nie każe Ci jej lubić ale więcej szacunku do niej . Każdy aktor ciężko pracuje a ty jej tak dowalasz to jest żałosne . Keiry analfabetko Keiry!

Vintage_2

ale z Ciebie hipokrytka, sama mówisz podobne rzeczy o innych aktorkach. One też zasługują na szacunek, bo pracują równie ciężko jak Kajra. O ile nie ciężej. Poza tym myślę, że Kejra ma głęboko w poważaniu co sadze na jej temat

Oskajg

Keira się pisze a jeśli nie potrafisz tego zrozumieć to znaczy , że jesteś strasznie tępą istotą. Szacunek to bardzo wartościowa cecha a ty jej nie posiadasz bardzo mi przykro.

Vintage_2

Śmiem twierdzić, że ty również jej nie posiadasz, patrząc na niektóre Twoje wypowiedzi skierowane do mnie.

Oskajg

Wiesz co jak ktoś mi nie okazuje szacunku i tym bardziej Keirze to ja jemu również .

Vintage_2

o przepraszam, ja na początku byłam grzeczna. Ty zaczęłaś być chamska, wiec dostosowałam sie do Twojego poziomu

Oskajg

Ja chamska ? Chyba od momentu kiedy powiedziałaś Kajra , a to było żałosne z twojej strony nie z mojej więc mam prawo się zniżać do twojego niskiego poziomu . Ktoś kto nie umie wymówić ,a tym bardziej napisać imię Keiry jest na bardzo niskim poziomie ja się tylko dostosowałam do twojego.

Vintage_2

Ja zaczelam tak pisac od momentu kiedy ty zaczelas byc chamska... zreszta niewazne nie chce mi sie z Toba gadac, mam lepsze rzeczy do roboty niz klotnie z debilami o kajre

Oskajg

ostatni raz powiedziałaś Kajrę . Ja również mam lepszy rzeczy do zrobienia i na pewno bardzie ambitnijsze niż rozmowa z osobą , która nie umie wymówić imienia Keiry ale cóż głupcy muszą być na świecie żeby panowała harmonia w naturze.Tak mi przykro kotku:D

Vintage_2

Tylko nie "kotku" - aż tak dobrze się nie znamy:)

Oskajg

spoczko.

Vintage_2

Jezu więcej dystansu proszę

Vintage_2

Alfred Hitchcock David Lynch Stanley Kubrick... Nie wcale nie ma komercjii

Oskajg

Moja opinia co do Knightley jest raczej neutralna, ale to co mnie śmieszy, to niektóre wasze komentarze. Oskajg wyraziła swoją opinię, na pewno nie pochlebną, ale ma do niej pełne prawo. A ja nie rozumiem tych idiotycznych wypowiedzi typu : "Nie lubisz jej, bo jej zazdrościsz" albo "Ona na pewno jest od ciebie piękniejsza i lepsza" . Po pierwsze, nawet nie wiecie kim ta Oskajg jest i jak wygląda, więc te komentarze dotyczące jej urody są po prostu absurdalne, po drugie, jestem pewna, że was też wkurzają niektórzy ludzie i na 100% nie zawsze przyczyną jest zazdrość, a po trzecie to skoro wielbiciele Keiry domagają się wolności co do komplementowania jej to miejcie trochę rozumu i przyjmijcie z klasą inne dotyczące jej opinie. PS. Komentarze Vintage_2 są żałośnie śmieszne i infantylne. No błagam, ile ty masz lat? Zresztą skoro film "Legalna blondynka" oceniłaś jako arcydzieło, to można wywnioskować na jakim mentalnym poziomie jesteś.

joanie10

wiesz co , a może mi się podoba " Legalna blondynka " może mam prawo oznaczyc to jako arcydzieło ? Bo dla mnie to jest arcydzieło . Dla mnie Reese zagrała świetnie w tym filmie . Chcesz wiedziec ile mam lat ? 100.

Oskajg

Boże zgadzam się w 100% jest poprostu straszna.

hienax

fascynujące ...

Oskajg

W moim odczuciu gra marnie - i do jej fanów: to moje zdanie i mam do niego prawo, tak jak wy macie prawo zachwycać się jej grą. Denerwuje mnie jej nerwowa mimika, źle to wygląda na ekranie. Ale muszę przyznać, że jest piękna. I to by było na tyle, hejtu nie żywię z zasady.

Oskajg

boze, jakie hejty leca, bo ktos powiedzial, ze jej nie lubi... przy okazji tez jej nie cierpie :)

użytkownik usunięty
Oskajg

w koncu ktoś normalny! nietrawie ZDZIRY najtli! rany boskie - jak ona mnie frustruje... beztalencie!

Bez przesady. Ale tak, w sumie mniej więcej takie właśnie mam względem niej odczucia:)

Oskajg

dla mnie jest świetną aktorką. uwielbiam filmy w których gra. a co do jej cycków to nie ogarniam, wszyscy zdziwieni bo prawie ich nie ma a jak mam mieć z taką wagą?

Oskajg

Też jej nie trawię... i jeszcze dostaje role w filmach kostiumowych, choć urodę ma jak najbardziej współczesną...

Oskajg

Osobiście nic do niej nie mam, ale uważam że to najbardziej przereklamowana współczesna aktorka. Moim zdaniem ma fatalną mimikę i w każdym filmie gra tak samo.
Zgadzam się również z poprzedniczką, nie rozumiem czemu gra tak często w filmach kostiumowych. Ona do nich nie pasuje, bo jest za chuda i ma zbyt współczesną urodę. Kiedyś bardziej popularne były bujniejsze kształty, dzięki którym kobieta wyglądała na silną i zdrową, wychudzone modelki stały się modne dopiero w XX wieku.

beksi

Całkowicie zgadzam się z beksi, jej gra aktorska jest taka sama w każdym filmie nie rozumiem jak ona może być na 26 miejscu w Top (aktorki)

Oskajg

Bo ona jest tak wpatrzona w siebie ze, zapomina kim są jej bohaterki.

Oskajg

Powinna pracować na wybiegu wśród modelek(ładna jest, nie da się zaprzeczyć), bo na ekranie jawi MI się jako zimna, sztywna sztuka drewna. Zero pazura, zero seksapilu. Wlecze się ta ciepła klucha na planie i strzela do kamery dziubki rodem z fejsbuka. Irytuje mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones