Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 706 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

Dosłownie wszystko mnie w niej irytuje, ten akcent, wygląd, sposób poruszania, te jej usta,mimika...no wszystko.Nie wiem dlaczego.

Oskajg

"fantastic" w końcu ty jesteś ideałem .Keira jest beutiful !

Vintage_2

Wiem, że jestem. Fajnie,że też to dostrzegasz :)

Oskajg

Yhm ... Nie ma to jak mieć wlew hahaha. Ale zazwyczaj jest tak że piękniejszych i lepszych od siebie się nie znosi :) Keira akurat jest cudowną, piękną kobietą :)

Amenhotep

kwestia gustu

Oskajg

HAHAHAH nie dostrzegam tego kotku nie wiem jak ty wyglądasz-,-

Oskajg

żartujesz ? jej akcent Cię irytuje ? no cóż, ja tego nie jestem w stanie zrozumieć, ponieważ ja uwielbiam brytyjski akcent ;) poza tym uważam, że pani Knightley jest jedną z najpiękniejszych aktorek. ale gusta są różne, a o gustach się nie dyskutuje ;))

isobel

Ja też lubie brytyjski akcent, ale akurat u niej mnie to wkurza:)

Oskajg

Po prostu jesteś gejem ;)

michnik6666

Jestem kobietą geniuszu

użytkownik usunięty
Oskajg

To jak się dowiesz dlaczego Cię tak Keira irytuje to napisz dobra?

Oskajg

Jest całkiem ładna do momentu kiedy zacznie się uśmiechać, wygląda wtedy jakby miała zatwardzenie..

brachialis

Zenująca wypowiedź ;) Keira to cudowna laska,a ty Oskajg po prostu zazdrościsz.No cóż ;)

michnik6666

Nie ma nic, czego mogłabym jej zazdrościć.

Oskajg

zapewne nie jesteś piękniejsza od niej ooo nie !

Vintage_2

weźcie sie ogarnijcie

Oskajg

chyba ty !

brachialis

coś w tym stylu:)

Oskajg

Ogólnie z twarzy bardzo ładna , ale niejeden facet mógłby się pochwalić większymi cyckami. Straszna decha , ale trzeba przyznać , że ma kobieta jakiś tam urok. Mimo takich zarobków sobie piersi nie powiększyła , można wnioskować , że jej one (a raczej ich brak) nie przeszkadzają.

Oskajg

Zgadzam się z Twoimi słowami. Ja bym jeszcze dodała że jest beznadziejną aktorką, bo nie znam żadnej innej która każdy film gra na tzw. jedno kopyto. A i jest jedną z niewielu aktorek które wściekają i wzruszają się tak samo, a mianowicie przez zaciśnięcie zębów.

Dekafonia

W końcu ktoś sie wypowiada w kulturalny i sensowny sposób:)

Dekafonia

lubisz hejtować czy to twoja pasja ?

Vintage_2

Z tego co widze wielu już ludzi zagroziło się chorobą, która objawia się nadmiernym używaniem spolszczonego słowa hate. Myślisz że zadając tak prymitywne pytania wnosisz coś do dyskusji czy tylko zaburzasz jej merytoryczny sens? (podpowiem Ci że to pytanie retoryczne)

Dekafonia

Wiesz co odpowiedziałam na twoją wypowiedź bo nie mogę patrzeć jak ktoś pisze takie bzdury. Keira jest wspaniałą aktorką była jest i będzie idealna , a twój komentarz świadczy o tym jak bardzo jej zazdrościsz wyglądu i talentu . Moje pytanie nie było prymitywne to raczej twoja odpowiedź jest prymitywna i to w jaki sposób oceniasz Keirę.

Vintage_2

Mogłabyś przestać używać argumentów typu ona jest ładna (bo na świecie jedną Keire stworzyli coby ładna była) albo zazdrościsz jej urody (bo mi na uniwerku uroda pomoże, a nie olej w głowie) dziewczyno daj mi jeden mądry, sprecyzowany i niepodważalny argument na to że Keira odznacza się talentem aktorskim, a nie jedzie na ładnej buźce? I proszę Cię, to jest żałosne kiedy tak jąkasz i płaczesz że jest ładna, bo jak wiedz gust jest rzeczą subiektywną.

Dekafonia

Keira jest piękna a twoje zaprzeczanie temu jest żałosne. Chcesz jeden argument ? Ja ci dam wiele! Świetnie zagrała w "Dumie i uprzedzeniu" dostała za tą rolę nominację do Oscara , genialnie zagrała w "Piratach z Karaibów" ona jest fenomenem aktorki i niedługo na pewno zdobędzie Oscara. Ja się nie jąkam tylko doceniam jej piękno , a nie tak jak ty najlepiej zhejtować każda aktorkę...

Vintage_2

Człowieku prosiłam jeden, JEDEN komentarz bez przywoływania tego że jestem zazdrosna o jej urodę, bo chyba jasno podkreśliłam że o to nie dbam. Co z tego że dostała nominację do Oscara, chodziło mi raczej co wyróżnia jej warsztat aktorski, bo obecnie gale filmowe to bardziej przymilanie się komercyjnym wytwórniom niż wartościowe wydarzenia. Mam dość dyskutowania z kimś kto ciągle mi wpiera że jestem osobą która ma uprzedzenia względem aktorek, dlatego tylko że uważam jedną z nich za marną. Przestań oglądać marne produkcje i przeżuć się na książki. Radzę zacząć od słownik, poznasz dzięki temu parę polskich słów i nie będziesz się musiała ograniczać wyłącznie do "zazdrościć ", "piękna" i "hejt". Kończę tą bezsensowną przepychankę

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Vintage_2

Jak możesz nie lubić Natalie Portman?! zazdrościsz jej i tyle

Oskajg

tak "zazdroszczę jej" tego , że w "Czarnym łabędziu " masturbowała się poduszką tak właśnie zawsze chciałam to zrobić.

Vintage_2

To nie ma na co czekać

Vintage_2

Dziwni mnie, że na wszystkich forach atakujesz ludzi, którzy nie lubią Keiry, uważasz za idiotów wszystkich,którzy ośmielą się powiedziec, że jest nędzną aktorką albo nie daj boże że jest brzydka, a sama - "hejtujesz" Natalie Portman, i piszesz, że jej nienawidzisz. Nie wiem o co Tobie chodzi? Ależ ty zazdrościsz tej Portman. Nie potrafisz wbić sobie do małego łebka, że nie wszyscy muszą lubić tę śmieszną Keire, i nie każdemu mmusi się podobać, a Twoje głupie ataki na mnie "zazdrościsz, sama nie jesteś lepsza, jesteś brzydsza itd" są zwyczajnie chamskie, bo moja wypowiedź na samym początku była kulturalna i nikomu nie ubliża. Mogłabyś się oburzyć gdyby napisała, że jest głupią krzywonogą, szczerbatą idiotką. Ale tak nie napisałam, a ty zrozum, że każdemu podoba się coś innego,i to nie jest powód, żeby kogoś atakować.

Oskajg

Keira to moja czuła strona i tak mam po prostu jeśli ktoś ją atakuje to ja jego też . Keira dla mnie jest ideałem i nie mogę się z tym pogodzić jak ktoś ją hejtuje będż atakuje.

Vintage_2

nikt jej nie atakuje, ani nie hejtuje, (idiotyczny zwrot) tylko wyraża swoje zdanie. Skoro nie potrafisz sie pogodzić z czymś tam głupim jak to, że inni nie lubią jakiejś aktoreczki, to strasznie cieżkie życie musisz mieć, powiem Ci.

Oskajg

tylko nie aktoreczki . Wiesz co powiem ci jedno pomimo tego mam zajebiste życie .

Vintage_2

Aktoreczki, aktoreczki

Oskajg

nazywanie dobrej aktorki "aktoreczką" świadczy tylko o twoim żałosnym zachowaniu.

Vintage_2

Znudziła mi się ta kretyńska dyskusja z Tobą. Kajra jest brzydka jak noc, gra jak drewno, robi idiotyczne miny i jest wkurzająca, wcale nie jest dobrą aktorką, jest idiotką. Kończę tę rozmowę, bo jesteś tak samo głupia jak Twoja za przeproszeniem idolka.

PS. to był atak i "hejtowanie", teraz dopiero możesz zacząć się oburzać. Nara

Oskajg

Żałosna jesteś kotku nie zamierzam cię hejtować bo brak mi słów na twoją głupotę . Keira jest wspaniała i nie obrażaj jej bo jest świetną aktorką .

Vintage_2

Kup sobie słownik, jak Ci słów brakuje

Oskajg

mi nie potrzeba słownika raczej tobie bardziej by się przydał skoro tylko potrafisz wyzwać aktorkę od beztalencia i po drugie naucz się pisać jej imię.

Vintage_2

akurat słowa "beztalencie" nie użyłam. Ale to dobre słowo na opisanie... Jak jej tam było? Kajry

Oskajg

nie użyłaś ale dałaś do zrozumienia. Keiry idiotko Keiry.

Vintage_2

Kejry, Kairy, Jeden grzyb. skoro nie potrafi grać to po co mam zapamiętywać jak ma na imie

Oskajg

Weź się ogarnij dziewczyno żałosna jesteś . Wiesz co to jest fantastyczna aktorka , a jeżeli nie potrafisz tego docenić to twój gust aktorski jest na poziomie Lindsay Lohan . Żałosna jesteś i będę to powtarzać w nieskończoność.

Vintage_2

żałosna to jest ta Twoja Kajra :D Lohan zresztą też

Vintage_2

Dobra, pośmialiśmy sie, wesoło było, fajnie sie patrzy jak się wkurzasz. Koniec tej dyskusji, bo jest bez sensu. Kochaj sobie dalej Kejre czy jak jej tam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Vintage_2

dobra trochę przesadziłam ale trochę szacunku dla Keiry.

Vintage_2

Zdecydowanie potrzebujesz słownika. Ej a tak teraz sobie przypomniałam - wiesz, ze Natalie Portman dostała Osccara? To chyba znaczy - zgodnie z tym, co wypisujesz na temat tej nagrody - że jest dobrą aktorką

Oskajg

Ja potrzebuję słownika ? Niby do czego? Nie mieszaj w to Portman ja jej lubić nie muszę i mi tego nie zakażesz przykro mi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones