Michael KitchenI

7,2
667 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Kitchen

ocena

użytkownik usunięty

Może to niezręcznie oceniać aktora, obejrzywszy jeden film z jego udziałem, w dodatku taki,
gdzie odgrywa rolę drugoplanową (Pożegnanie z Afryką). Ale ta jedna rola, ba! jedna scena
wystarczyłaby mi, by wystawić mu 10/10, gdyby nie poczucie pewnej przyzwoitości, które
podpowiada mi, że niewystarczający jest zachwyt nad tym, jak Berkeley Cole opowiada z
ironicznym półuśmiechem o tym, jak w Oksfordzie zwykł zabierać na tańcę nad rzeką
dziewczynę, która miała na sobie zawsze nową jedwabną sukienkę i która najwyraźniej
używała tych samych, co Karen, perfum... I to rozczarowanie! to usilnie maskowane
rozczarowani, kiedy mówił "A! są bardzo ładne, ale to nie te same"... Tak czy owak, jeśli
uważacie, że jest coś, co warto obejrzeć z jego udziałem, byłoby fajnie, gdybyście podzielili
się wrażeniami :)

Zgadzam się z Tobą!! Jego twarz w tej scenie sprawiła, że zajrzałam na filmweb, żeby dowiedzieć się kim jest ten aktor :)
W ogóle zagrał tu z taką lekkością i naturalnością, że chciałoby się, żeby scen z nim było wiele więcej.

SilverSide

Świetny w filmie Poliakoffa "Caught on a train" (nawiasem mówiąc, brakuje tego tytułu w filmografii Michaela Kitchena na filmwebie, podobnie jak u Poliakoffa). No i oczywiście "lektura obowiązkowa" - serial o detektywie Foyle'u. Mistrzostwo świata. Doskonały aktor.

zielona_ekierka

Serial o detektywie Foyle'u to jeden z moich ulubionych seriali. Jest w nim świetny.

Mam wrazenie ze ten film z nim Ci sie spodoba: http://www.filmweb.pl/film/Czarowny+kwiecie%C5%84-1991-105197

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones