Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

moda na obrażanie Keiry.

użytkownik usunięty

Mam powody aby myśleć, że panuje moda na obrażanie Keiry Knightley.
Skończyła się anoreksja, a zaczęły się: "jest brzydka, wygląda jak chłopak, źle gra". A dlaczego nie poszukacie w niej dobrych stron??
Na przykład, że jest sympatyczna, uśmiechnięta. Osiągnęła sławę na całym świecie.
Ciekawe, czy gdybyście spotkali ją na ulicy to powiedzielibyście jej prosto w twarz te rzeczy, które piszcie na forach.
Pozdrawiam serdecznie, keira_k.

Już podobny temat założyła Pitarka to po co jeszcze ty? ;/

manny_2

Jestem z Keira K! Ma racje! Ciekawe czy byscie powiedzieli jej to prosto w twarz! Pewnie byscie się nie odwazyli... to po co wogle dzielicie sie z fanami keiry ze ja nie nawidzicie?? Nie lubisz jej?? to jej nie lub! Nie pisz tego na forum! Lubisz inna aktorke to pisz na forum tej aktorki co lubisz! Proste??

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
manny_2

Uśmiech nie czyni z niej dobrej aktorki.. juz nie mowiac o urodzie!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
guga_buzka

powiem tyle- jesteś żałosna guga.buzka. Mówisz że gdybyś spotkała Keirę na ulicy to wszystko byś jej wygarnęła- nie wierzę! Napewno byś się nie odważyła. I przyjmij do wiadomości że skoro tobie nie podoba sie Keira to nie znaczy że jest brzydka, bo nie jest- jest bardzo ładna i utalentowana. Jak ktoś jest jej fanem to będzie nim bez względu na to co napiszesz, a jak ktoś jej nie lubi to poprostu się nią nie interesuje, tak robią mądrzy ludzie, jak ty masz jakieś problemy to może napisz o tym do Bravo lub trzynastki, napewno Ci pomogą. pozdr fanów Keiry! PIRATKA

użytkownik usunięty

Bardzo bym prosiła, aby nie używać przekleństw na założonym przeze mnie temacie.
Zgadzam się, Keira ma antyfanów, ale MY jej fani będziemy dążyć do tego, żeby zmienił się jej wizerunek i żeby przestała być taką brzydotą, za jaką ją uważacie.
Bardzo proszę także nie obrażać moich przyjaciół, ponieważ sądzę, że są inne metody, aby znaleźć porozumienie- bez przekleństw.
Pozdrawiam.

bip bip
trole na pokładzie.obsługa statku kosmicznego prosi o natychmiastowe udanie sie do kapsuł ratunkowych w celu jak najszybszego opuszczenia statku.

no to mamy tu całkiem niezły przykład trola. a co do keiry to je st lepsz od tej twojej angeliny ktora potrafi dobrze zagrac nawet nie w polowie swoich filmow

pare postow do usuniecia :D

83nd1n6_Un17

Nie mogę się zgodzić. Angelina jest znacznie lepszą aktorką od Keiry, ale prawda, zdarzały się jej potknięcia bo nikt nie jest doskonały. Jednakże ogólnie gra o niebo lepiej od pani Knightley.

Nachtjager

Guga wiesz ona by sie ucieszyla jakbym jej to powiedziala.... ale nie ucieszyla by sie jakbys jej powiedziala ze jest beznadziejna aktroka...;/

i_v_

Guga to kogo bylo ta suka?????????????????????????;/

użytkownik usunięty

Jeszcze raz powtarzam. Na tematach założonych przeze mnie NIKT NIE BĘDZIE UŻYWAŁ OBELG I PRZEKLEŃSTW do porozumiewania się.
Jest inna droga.
Pozdrawiam i przepraszam wszystkich, którzy zostali obrażeni na tym forum.
keira_k

użytkownik usunięty

wg mnie ta dyskusja jest trochę bez sensu bo antyfani i tak nie będą jej lubić a fani i tak będą ją bronic może poprostu uszanujcie to, że każdy ma inny gust? Bez przeklinania i wyzywania się?

użytkownik usunięty

Wow, wow ale batalia nam sie szykuje ;D
E tam moda zaraz. Jesteście przewrazliwione. No moze nie wszyscy ja zaraz uwazaja za cud swiata, ale sa i beda ludzie ktorzy jej nie lubia i wierzcie mi albo i nie- to zdarza sie nie tylko na tym forum. Na forach innych aktorek tez pojawiaja sie podobne posty, ze wyzywaja aktorke/aktora, <brzydka, zle gra etc>/niepotrzebne skreslic/ wiec wy tego nie zwalczycie. Pozatym, to smiesza mnie troche te inne rzeczy, ze ludzie oceniaja jej aparycje czy przebyte choroby. Pomówimy chociaz na jednym z tematów o jej grze, warsztacie (o ile takowy posiada) rolach lepszych czy gorszych... Kto jest za?
To juz głupie głosy 'fanów' i 'antyfanow'. I tak sie nie pogodzicie. Jedni mysla ze sa madrzejsi od drugich. Jak groch o sciane.

Pozdrawiam serdecznie_Melody_JOdie

P.S. jestem ciekawa...na którym miejscu w TOP liscie ustawiliscie by Keire? A jak nie 100 to 200 etc. To pytanie do wszystkich, jestem ciekawa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones