Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 824 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

ONA JEST TRAGICZNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

zofa_vel_zowza

to fakt! jest nędznym naśladownictwem Natalie Portman (nieudolnym). Jest brzydka, jej powiększona wara jest po prostu ochydna, a do tego jest beznadziejną aktorką!!!!

użytkownik usunięty
chelsea_2

Po pierwsze: Jaka powiekszona warga?? Ona nie miała zadnej operacji! Po drugie, mozna sie sprzeczac kto jest kopia kogo, a moze zadna nie jest kopia zadnej? :|

powiekszala sobie warge :P nie wiedzialas o tym :)

Jest kopią, a wargę miała pomniejszoną. Miała operacje:P

chelsea_2

O proszę, ktoś tu ma kompleksy. Czemu nie pokażesz swojego zdjęcia, he? Strach przed krytyką? A tak z drugiej strony, to wcale nie musi się kobietom podobać. Wystarczy, że mężczyźni ją ubóstwiają.

piekara

hehe, skad wiesz, może autorka postu jest ładniejsza?:D
ja tam nie mam nic do Keiry ale jakoś za nia nie przepadam...

chelsea_2

żałosna jest twoja wypowiedż , a ty jeszcze żałośniejsza . Poza tym Keira nikogo nie naśladuje ona jest ideałem aktorki !!! -,-

zofa_vel_zowza

gadzam sie , nie znosze jej po prostu, zaden z niej talent, tylko kolejna mloda gwiazdka, z ktorej kazdy robi wielka aktorke :|

zofa_vel_zowza

Tragiczna to ty jestes. OPna jest wielka chodz sama tak nie twierdzi!!!
Wystapila w OBŁĘDZIE żeby pozbyć sie statusu slodkiej gwiazdeczki, jesli nie zauwazylas zagrala alkoholiczke. Poza tym poczytaj sobie wywiady z nia. Ma wystarczajaco duzo kasy zeby robic sobie operacjeplastyczna i powiekszyc niewielki biust. I nie robi tego bo nie chce byc sztuczna!!! pomysl o tym

zofa_vel_zowza

Ja was czasem nie rozumiem... Nie jest jeszcze tragiczna skoro ludzie chcą ją oglądać... A tak na marginesie... Korzystajcie czasem ze słowników ortograficznych...

Abderyta

Co do jej wargi to czytałem kiedyś, że powiększyła ją sobie! Dla mnie nie jest rewelacyjna, o wiele bardziej lubie Natalie Portman. A jak obejrze "Obłęd" to zobacze czy ciekawie zagrała czy nie. Narazie znam ją tylko z "Piratów z Karaibów" i "Króla Artura" i nie urzekła mnie w tych filmach. Pożyjemy zobaczymy co będzie dalej z jej karierą :)

orson_2

też za nią nie przepadam...no i dlatego staram się nie ogladać z niz filmów. No ale na + trzeba jej przyznać, że chociaż może to nie robi z siebie silikonowej bomby... a z tą warga to wątpię mimo wszystko...

Abderyta

Ze sie czasem zaplacze do jakiegos dobrego filmu, ktory ludzie ogladają, to nie znaczy ze oni chcą JĄ oglądać
Nie lubie jej, gra czasem role "silnych bab", ktore wcale do niej nie pasują

kormoranka

Tak, wiecie co te wasze wypowiedzi..... nie są zadawalające powiedziałabym 0 inteligencji . Ja nie wiem ale chyba z zazdrości mówicie że ta krzywa szczęka i że paskudna bo wcale tak nie jest . Keira nie udaje jakiejś Britney Spears czy tam Natalie Portman Ta kobieta nie jest żadną kopią tylko aktorką z talentem , klasą i błyskotliwością której nie ma każda kobieta na świecie.Keira jest sobą . TERAZ MÓWIĘ DO JEJ FANÓW !!!!!! NIE ZWRACAJCIE UWAGI NA TAKIE BEZSENSOWNE OPISY !!!!!!!!!!!!!!

kreska7

Po prostu zazdroszczą że same tak nie wyglądają!! Osobom które twierdzą że jest kopią Natalie Portman przypominam zasady genetyki mówiące że nie ma dwóch takich samych kombinacji genotypu i fenotypu..............Pozdrawi am wszystkich zabierających głos :)

the_keira

----)the_keira (cóż za oryginalny nick :))
Czy naprawdę wszelka krytyka Twoich ulubionych aktorek musi być brana jako zazdrość. Czy trzeba być idealnie pięknym, utalentowanym itp aby móc komentować nieudolne próby aktorskie jakie serwuje nam Keira w każdym filmie. Jeśli już komuś zazdrościć to jest mnóstwo ładniejszych i bardziej utalentowanych aktorek niż ona. Faktem jest że Keira jest beztalenciem i nic i nikt tego nie zmieni :) Może tylko ona, kiedy zacznie lepiej grać,w co szczerze wątpie. Pozostaje nam tylko szczerze żałować, że takie antytalenty wpadły na pomysł, by zacząć "karierę" aktorską. To prawdziwa krzywda dla kina i jego miłośników.
P.S. Z wyglądu mi się też nie podoba, ale to już kwestia gustu :]

kreska7

Zgadzam sie z toba...ja ja uwielbiam i nie zwracam uwagi na durne opisy...a tak wlasciwie jesli sie kogos nie lubi ( w tym przypadku Keiry ) to po co to komentowac...???

zofa_vel_zowza

a dla mnie jest śliczna :P chociaż co do talentu to już odrobinę gorzej no... ale i dla takich jest miejsce, w końcu ktoś musi grac ślicznotki w filmach :P

anyanka

Brrr, ja jej nie znoszę. Wygląd przeszkadza mi o tyle, że sprawia wrażenie strasznie pretensjonalnej i samej zachwyconą własną urodą. Myślę, że najgorsze są jej niedostatki jako aktorki - te dwie miny na krzyż, to przygryzanie wargi, trzepot rzęs...

Astolat_2

ja ja lubie i nie zgadzam sie z wami!!!!! dobrze zagrala w "królu Arturze"

sara1500

w sumie jest ładna ale na tym zdjęciu wyszła okropnie

zofa_vel_zowza

Tragiczny to Ty jestes...... To jest swietna aktorka a do tego bardzo ladna kobieta. W obledzie po prostu doskonala... a w piratach nawet bardziej niz doskonala. Jezeli nie podoba Ci sie jej uroda ani aktorstwo po co w ogole tutaj wchodzisz i wypowiadzasz sie na jej temat?? ...ciekaw jestem co Ci sie w niej nie podoba?

zofa_vel_zowza

Badziewie do kwadratu. A na dodaten na 55. miejscu rankingu top 100. Skąd się biorą użytkownicy tego portalu?...

użytkownik usunięty
Bruno

Odwalić się od Natalie Portman i Keiry!!!
Pozdrawiam fanów obu aktorek :)

Właśnie obejrzałem Obłęd i muszę powiedzieć, że jej kreacja mnie zachwyciła!!! Powinna grać twarde role bo umie kobitka przekazać co trzeba.

larwa_2

Zaczynaja nudzić mnie te posty, w ktorych dowiadujemy sie ze o pozycji aktora stanowi nie talent ale uroda. Nawet jesli wam sie ona nie podoba to co z tego? Świat sie nie zawali. Kwestia nie w tym czy jest ladna czy nie, ale w tym jaka aktorka jest. Akurat musze powiedziec, ze dziewczyna ma potencjal ale takze i problemy z wybieraniem odpowiednich ról. Król Atur to najwieksza pomyłka, nie tylko jej ale także i kinematografii. Ten film nie powinien w ogóle powstać.

Filmweb to wylęgarnia takich osób jak twórczyni tego tematu, które poniewaz nie wiedza co napisac to najczescia pisza byle co. A ta mi sie nie podoba, a ta ma brzydki nos a ten jest glupi bo tak uwazam. Normalnie poziom przedszkolaków.

Z wami sie nie da dyskutowac, bo wy jeszcze nie dorośliście. Jestescie pokoleniem Britney Spears (troche uogólniłam, ale niestety fakty sa takie, że takich uzytkowników jest mnóstwo na Filmwebie, tak samo jak takich tematów). Idzcie sobie pomarudzic gdzie indziej a nie na filmwebie, bo powodujecie ze ten portal a wlasiwie to forum ma kiepska opinie. Nastolatek nie rowna sie głupek, a wy mi wkołko udowadniacie co innego.
Co sie porobilo z tym swiatem, normalnych majacych cos ciekawego do powiedzenia nastolatków ze swieca szukac.

nyaa

Co do samej Keiry to uważam, że jest dobrą aktorką, która pasuje do każej (może prawie każdej) roli. Udowodniła to bardzo dobrą kreacją w "Obłędzie" (ach te koszmarne spolszczenia tytułów). Co do samego tematu i jego autorki, no cóż, zauważyłem, że o inteligentne komentarze na Filmwebie coraz trudniej... Niestety... Dlatego też składam tutaj podziekowania dla nyaa (z którą się zgadzam w 100%), bo miło czasem poczytać komentarz człowieka inteligentnego...

własnie jedyna która je docenia przecież ona i natalia są boskie

zofa_vel_zowza

uwazajcie dziewczynki bo zzieleniejecie z tej zazdrosci :D

zofa_vel_zowza

Zaloz sobie osobnego bloga-nienawisci a nie smiec tutaj swoimi odkrywczymi wywodami.

zofa_vel_zowza

nie wiem co w nij jest takiego koszmarnego. po pierwsze to co najczesciej wymieniacie- maly biust. sa gusta i gusciki jak wolisz duzy to idz sobie popatrz np. na pamele anderson, a nie zasmiecaj mi tu forum o keirze. przynajmniej nie jest nadmuchana silikonem i nie jest sztuczna jak inne gwiazdeczki. po drugie- operacja wargi. tej operacji nie bylo. zobacz sobie sceny z filmu bunkier(2001r.) i obled(2005r.) i sie przypatrz i porownaj, nie ma roznicy. a z reszta piszesz ze jest tragiczna a jeszcze niecaly miesiac wczesniej miales ja w ulubionych osobach. co zaczelo brakowac tematow na ktore ktos odpisuje, wiec trzeba bylo kogos poswiecic?? szkoda ze akurat trafilo to na keire. tak wogole to ty jestes tak samo sztuczny/a jak te silikonowe lale!!!!!!!!!!!!!!

Bloodmaster

zgadzam sie niech sie odniej odwalą bo ja za nią przepadam jest zajebistą laską

zofa_vel_zowza

Ja ją bardzo lubie , dobra aktorka i wcale nie robi min jakby sie zachwycała swoją urodą ! dziewczyny wejdźcie w jej miejsce na planie ! naprawde trudno gra sie w filmach ! przecież to stres , ona jest jeszcze młoda i napewno pokaże na co ją stać

zofa_vel_zowza

Ja ją bardzo lubie , dobra aktorka i wcale nie robi min jakby sie zachwycała swoją urodą ! dziewczyny wejdźcie w jej miejsce na planie ! naprawde trudno gra sie w filmach ! przecież to stres , ona jest jeszcze młoda i napewno pokaże na co ją stać

Allicja

Zalosne:/....wprost mi jest niedobrze jak czytam ten temat:/ jakas "glupia" gowniara zalozyla ten temat by sprowokowac fanow zapewne:/ olejcie to bo szkoda nerwow:)pozdro:)

Lady_Angel

kazdy ma swoj gust. jak dla mnie keira knightley i natalie portman to dwie rozne osoby :| a z tą warga to rzeczywiscie boki rwać xD

użytkownik usunięty
zofa_vel_zowza

Keira oraz Shiri Appleby to 2 moje ulubione aktorki. Keira ma talent aktorski i gra bardzo dobrze. Uroda to kwestia gustu(mi osobiście bardzo się podoba). Uważam że w ciągu najbliższych 10 lat będzie jedną z najbardziej znanych aktorek. Mój ulubiony film z jej udziałem to Król Artur. Pozdrawiam

zofa_vel_zowza

ku......... chyba ty jesteś tragiczna jest super pałągu

zofa_vel_zowza

Keira jest bardzo ładna! Ma okropną tą szczękę(taką wysuniętą) ...no ale nikt nie jest idealny.Dobrze zagrała w Piratach z Karaibów.Miała być taką "panienką" więc nią była.Jako Ginewra w Królu Arturze mnie nie przekonała,jakoś nie pasowała do tej roli.Ale najlepiej zagrała w To właśnie miłość,taką małą rólkę.I bardzo ładnie tam wyglądała,tak jakoś naturalnie.Pozdro.

Skylaria

Ku.......... ta szczęka jej urode dodaje i tak jak wspomniał kolega nie zaśmiecaj tutaj swoimi poglądami bo nikt ich nie będzie czytał 2 a jak będzie to będzie muwił co za debil ...

zofa_vel_zowza

Jako aktorki nie mogę ocenić Keiry, bo nie widziałem z nią chyba żadnego filmu. Ale jak można powiedzieć, że jest okropna?!:O Nie rozumiem tego w ogóle...

adam_

Tak na marginesie: Keira wygrala w tamtym roku plebistyt na najseksowniejszą brytyjke wyprzedzajac Kate Beckinsale... wiec moze jednak nie do konca macie racje z tym ze ona plata sie w dobrych filmach.
ps. dla mnie zadna seksbombą nie jest, choć bardzo ładna, IMO nie rozpala tak jak np Jessica Alba. pzdr

adam_

Jakiś ty mondry, i władczy, obrotny też jest. Pozwolisz mi zjesc resztki z obiadu księciuniu? pliss

Yasiu

alez prosze Cie bardzo!!! bon apetite, Yasiu

Yasiu

aaaa i przepraszam Cie Yasiuniu za tego blokersa. nie zamierzalem Cie urazic...

Evil_Ash

należy powołać do życia jeszcze jedną stronę-fillię Zawias FilmWeb( dla takich buraków Evil Ash )

zofa_vel_zowza

sam(a) jesteś tragiczna. Odczepcie sie od Keiry!!!!!!!!!!!

aliennn

Spoko Ash, nie masz za co przepraszać, jak teraz czytam mojego wczesniejszego posta to sam nie wiem co we mnie wstapilo, czasem łapie takie schizy hehe:]

Yasiu

koszmarna????gdzie ty masz okulary?Ja bym oddała wszystko żeby być taka ładna jak ona!

kamciab

Mnie się bardzo podobała w Piratach, ale do Króla Artura jakoś mi nie pasowała...
Ja też czytałam, że specjalnie do Króla Artura powiększyła sobie wargę, a w jakiejś gazecie przeczytałam jak mówiła, że zdaje sobie sprawę, że operacje plastyczne jej nie ominą i że na pewno kiedyś sobie jakieś zrobi. Wtedy zmieniłam trochę o niej zdanie:/ Młoda, ładna, a już ma w planie operacje??...:/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones