Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 824 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

Wiele osób porównuje ją do Natalie Portman, ale muszę stwierdzić, że Keira ani urodą, ani talentem do pięt jej nie dorasta. W każdym filmie gra tak samo. Nieważne czy jest to 'Duma i Uprzedzenie' czy 'Piraci z Karaibów'. Zawsze gra tak samo. Nie potrafi z siebie wydusić żadnych emocji. A nominowanie jej do Złotego Globu i Oscara było chyba tylko po to, żeby wyrównać jej osiągniecia z osiągnięciami Portman...Niestety nie wyszło, bo lepsza Portman zdobyła chociaż Złotego Globa =P
p.s. a do tego ten jej sztuczny uśmiech...zwłaszcza na Oscarach. Oj, strasznie drażni mnie ta dziewczyna...

Kristofer

Podzielam Twoje zdanie.Masz całkowitą rację .

Shadow_32

mozecie gadac co chcecie ale dla mnie w Obłedzie i w Domino gra naprawde Fajnie :) ten jej usmiech jest kozacki :) a ta wasza Natalie jest Fajna ale po co odrazu pisac ze jest lepsza :) ??

lp_gwiazdka

No bo jest lepsza. Jest bardziej utalentowana. O urodzie nie będę pisał, bo każdemu się podoba co innego. Ale wyraźnie widać, że Portman potrafi lepiej grać w filmach.

Kristofer

Ja się nie zgadzam chociaż Portman jest bardzo dobrą aktorką to jednak uważam, że Keira przewyższa ją talentem, urodą i błyskotliwością ale jak sam napisałeś każdemu podoba się co innego ;)

Kristofer

A moim zdaniem to jest bez sensu. Całe to porównywanie do Natalie Portman to jakaś paranoja. Każdy jest inny i nie można tak porównywać. Ja obydwie aktorki bardzo lubię i również sądzę że Portman jest świetna. Zaś co do Keiry to uważam że ma talent, jest ogromnie sympatyczna. I ktoś napisał wyżej, że ma "sztuczny uśmiech". On nie jest sztuczny, może jedynie tak wyglądać, bo Keira na wysuniętą dolną szczękę :) Mimo wszystko i tak jest bardzo ładna :)

Skylaria

Ale z tym porównaniem to nie ja zacząłęm. To zaczęło się od jej występu w 'Mrocznym Widmie' jako dworka królowej Amidali granej przez Portman. Od tego momentu wszyscy porównywali ją do Portman. Że są podobne, utalentowane itp. I dla mnie potwierdzeniem tego było właśnie nominowanie jej do Oscara i Golden Globe. Chciano wyrównać ich szanse...A Keira fakt, może i ma figurę, ale z twarzy...no cóz. Nie mój typ.

Kristofer

ok :/ale po co piszesz ze jej do piet nie dorasta ?? ani urodą ani talentem ??
no po co ?? mow ::)

lp_gwiazdka

No bo to jest moja opinia na jej temat i chciałem ją wyrazić. Chyba wolno mi?? Takie jest moje zdanie na jej temat...proste.

Kristofer

Jessoo... Jedni uważają, że Keira to bardzo brzydkie beztalencie, a inni (w tym ja), że gra bardzo dobrze i jest ładna. Oczywiście są od niej lepsze, ale na pewno jest wiele aktorek lepszych także od Natalie ;) Po co zaraz się kłócić...

Kreseczka

Ale czy ktoś tu chce sie kłócić. Ja przedstawiłem swój punkt widzenia =]

Kristofer

No może przesadziłam ;) Ale wypowiedź Gwiazdki brzmiała, jakby chciał Wam coś zrobić, za to, że mówicie źle o Keirze. Każdy ma prawo do swojego zdania.

Kreseczka

hehe ja szanuje kazdego zdanie bo to jets wolny kraj :?? ):)

lp_gwiazdka

Ale swoją drogą każda aktorka przy odpowiednim wizarzyście, fryzjerze, czy kosmetyczce jest ładna :)

Kreseczka

Wlasnie...Ludzie skupiacie sie za bardzo na uriodzie. w kobietach sa wazniejsze rzeczy niz uroda.
A co do katorek to uwazam ze lepsza owiele jest Portman. Knightley to raczej przecietna aktorka, jakaś taka bez wyrazu.

Kristofer

nie znasz sie facet,ta kobieta jest oszalamiajaca a jej usmiech jest boski.Nie widze w nim sztucznizny.Poaztym jest utalentowana i to widac!!!!!!Portman,owszem ale to nie to co Keira.

Seth0311

Zgadzam się z opinią że Keira ma talent i jest ładna!! Nie mam zamiaru porównywać ją z iną aktorką bo nie ma w tym sensu każda gra tak jak potrafii!! Pozdro!!

Kristofer

zgadzam się ale nie ze wszystkim...z pewnością portman gra o wiele lepiej, ale to, czy jest ładniejsza - jest już rzeczą względną. tobie może bardziej podobać się natalie, moim zdaniem więcej urody ma w sobie keira. sama nie rozumiem tych porównań jej do portman... niektórzy mówią, że są podobne - ale to bzdura, przynajmniej według mnie. mimo że bardziej doceniam talent portman, i tak keirę lubię zdecydowanie bardziej.

Pomyluna

A ja się zgodzę z Kristoferem... Bo faktycznie, nieważne, jaki to film, ale Keira gra prawie wszędzie tak samo... Jakby ktoś ją wyprał z emocji. Natalie z kolei... dobra, ja tu się rozpisywać nie będę ;) Sądzę po prostu, że Portman ma więcej talentu.

Kristofer

Nie ma wogóle kogo porównywać Natalie Portman to przy niej królowa sceny, zarówno pod względem urody jak i zdolności aktorskich. Pozdro :)

Joern

Mnie tam bardziej podoba się Keira.. jest jakaś taka wyraźniejsza.. po za tym jakoś bardziej mi pasuje do różnych rodzai filmów.. bo np. w roli Domino Portman sobie wogóle nie wyobrażam bo poprostu tam nie pasuje
Keira górą :D !

Domino_10

tylko tak się zastanawiam...czemu wiecznie jest porównywana do Portman.. są zupełnie różne i obie dobre

Domino_10

portman a knightley to dwie różne akotrki - one nie moga byc do siebie porównywane

NaShI

Portman to o wiele lepsza aktorka, ma wielki talent i do tego jest naprawdę inteligentna. Natomiast Keira jest przeciętna, w każdej roli w zasadzie gra podobnie.

Domino_10

Podobne są z wyglądu, z kształtu twarzy, ale jeśli chodzi o zdolności aktorskie to nie ma najmniejszego porównania..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones