Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 817 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

Gdyby nie tatuś i mamusia w branży, Keira by nie zrobiła żadnej kariery. Aktorką wybitną nie jest,
cała jej gra opiera się na wiecznie otwartych ustach i spojrzeniu w dal, do tego ma bardzo
nienaturalny, sztuczny uśmiech. Biorą ją głównie do filmów kostiumowych, bo ma bardzo wyniosłą
i chłodną urodę, która pasuje do tych wytwornych sukni. W filmach których akcja dzieje się we
współczesnych czasach kompletnie nie daje sobie rady i wygląda śmiesznie. Niestety, wracając
do filmów kostiumowych, tam też nie zawsze daje sobie radę, czego przykładem jest Anna
Karenina - dawno nie widziałam tak przykro zepsutej roli, co przyzna każdy, kto czytał książkę. Keira
jest więc idealnym przykładem na to, że znajomości mogą zrobić wszystko dla człowieka, talent
nic nie jest warty.

spalamzbonjovim

To Twoja prywatna opinia, ja osobiście uwielbiam Keire :) Z tą aktorką jest tak, że albo do kogoś trafia albo nie. W Kareninie idealnie sobie dała rade, była po prostu idealna. Czytałam książke ale nie uważam że można ją porównywać z filmem bo to zupełnie dwie inne rzeczy. Keira stworzyła inną wersje Anny niż ta ksiązkowa i bardzo mi sie ona podobała. Z chęcią sięgam po wszystkie filmy z nią bo lubie na nią patrzeć a tym bardziej słuchać. Co więcej uważam że Keira będzie kiedyś ikoną na miare Audrey Hepburn dzięki prześlicznej charakterystycznej urodzie i klasie jaką pokazuje w dzisiejszym świecie filmu.

Izabell673

Serio uważasz, że wychudzona Angielka była idealna w roli tęgiej Rosjanki? Nie można mówić, że książka i film to dwie inne rzeczy, bo film był EKRANIZACJĄ książki, w której Anna była postacią namiętną, opętaną, a Keira zrobiła z niej zdesperowaną kurę domową. Zresztą, sam film był wyjątkowo kiepski, wiec tutaj w sumie nie ma co się rozwodzić na ten temat.
Uroda to kwestia gustu, w moim uroda tej kobiety kompletnie się nie mieści, zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że jest brzydka. Po mimo tego, nie życzę jej, by poszła w ślady Hepburn, która nie mam pojęcia za co jest utożsamiana z klasą i szykiem, po tym co wyprawiała z żonatymi facetami, ale to już zupełnie inny temat na dyskusję, na pewno nie w tym miejscu ;)

spalamzbonjovim

Zgadzam się całkowicie z Twoją opinią na temat tej, hm, aktorki.
Niestety, ale w każdym filmie, który z nią widziałam, gra tak samo- jak wspomnialaś- WIECZNIE otwarte usta, nie rozumiem, po co to?
Jak dla mnie jej sława powoli przygasa, był bum na nią i miała swoje 5 minut, ale teraz coraz rzadziej się o niej słyszy (ja na pewno).
Jeszcze jakiś czas temu wyglądała jako- tako, ale potem schudła i stała się już zupełnie cieniem samej sobie.

użytkownik usunięty
spalamzbonjovim

Świetnie trafiona opinia! Lepiej bym tego nie ujęła.Rzecz biorąc nienawidze Keiry! Okropnie gra, (z resztą czy ona w ogóle umie grać?) ma kompletne abc,wcale nie jest ładna ( dla mnie po prostu ohyda)i psuje każdy film, w którym zagra. Nie rozumiem jak można te coś nazwać piękną! Najbardziej mnie denerwuje to, że biorą ją do prestiżowych ról, a ona robi cały czas te swoje minki!!! Bleeee...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones