Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 817 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

Jest jakiś film kostiumowy z ostatnich 10 lat w którym ta szkapa nie grała? xD Bo mam ochotę coś
obejrzeć z gatunku, a jej mam już serdecznie dość po Annie Kareninie i Księżnej, ile można?

seprioth

Zakochana Jane, Maria Antonina, Mansfield Park, Opactwo Northanger.

seprioth

Też już mam jej serdecznie dość w kostiumowych produkcjach, gdzie pasuje jak pięść do nosa. Drewienko z krzywym zgryzem...

lena_777

Pociesz się tym, albo i nie, że Ciebie nikt nie zna i nikt nie chce na Ciebie patrzeć na ekranie, jadowita żmijo...

pliseq

Pogódź się z tym, że nie wszyscy pieją z zachwytu nad twoją idolką. I zmień argumentację "sama się pokaż na ekranie to cię ocenimy", bo się kupy nie trzyma, jest nielogiczna i wtórna... Powodzenia na dalszej drodze "prostowania" gustu innych ludzi i ochrony dobrego imienia wybitnej aktorki Keiry w internecie (dużo pracy przed tobą:)

lena_777

Irytuję mnie po prostu wrodzona nienawiść i zazdrość kobiet w stosunku do tej samej płci... Tak jadowity komentarz może napisać tylko kobieta.

pliseq

zgadzam sie, zamiast napisać coś sensownego trzeba tryskać jadem bo przecież tak jest lepiej

lena_777

Nie musisz piać z zachwytu, ale od razu pluć jadem? To już nie jest opinia, to po prostu złośliwy hejt.

HuntressOfDreams

Ma krzywy zgryz? Ma. Wszędzie "gra" tak samo, bezpłciowo, mdło, czyt. jak drewno? Wg mnie i innych osób tak. Czy to jest opinia? Tak.

lena_777

Co nie zmienia faktu, że na 1 powinno się oceniać "dno dna". Denerwuje mnie to ocenianie na zasadzie "wow, fajnie gra" - 10, "ee, nie podoba mi się" - 1.

seprioth

nie mam nic do jej urody, bo to kwestia gustu ale po obejrzeniu 11 filmów z nią mogę swobodnie stwierdzić, że nie lubię jej gry i kreacji aktorskich, bo wciąż widzę ten sam schemat, cały czas jest to postać, którą gała w Piratach - butowniczej nastolatki, tylko stroje się zmieniają... ma kilka wyćwiczonych min, ale poza tym nie gra twarzą mimiką, ruchami czy tonem głosu, nie wiem nie umiem się do niej przekonać i nie chcę.
jedyny film, w którym to "grało" i zrobiło na mnie wrażenie to Duma i uprzedzenie, ale po obejrzeniu serialu BBC stwierdzam, że chyba nie będzie lepszej kreacji Elizabeth Bennet niż ta którą stworzyła Jennifer Ehle
pomimo że Keira ma prawie 30 lat to dalej wygląda i gra każdą postać jak zbuntowaną nastolatkę, takie mam odczucie przy każdej jej roli, chciałaby zrobić coś wielkiego ale zawsze wpada w ten sam schemat... trochę to feminizujące - jestem kobietą, ale chcę zmieniać świat, tylko nie bardzo wiem jak więc trochę pokrzyczę, puszczę pare łez i zrobię kilka min i to powinno wystarczyć
osobiście wolę Natalie Protman, która jest w podobnym wieku, wyglądają niemalże jak siostry, ale jej postacie są różnorodnem, nie zlewają się ze sobą i nie duplikują, to nie tylko ładna buzia i zgrabne ciało, jej postacie żyją i zostają w pamięci

AiWoods

Nie każda aktorka chce być drugą Meryll Streep. Keira jest fotogeniczna i w każdym filmie gra w swoim charakterystycznym stylu dzięki któremy ma tylu zwolenników.

Niskobudzetowy

styl ? moim zdaniem ona się zatrzymała na pewnym poziomie i dalej się nie rozwija...
dobrze wygląda na ekranie niczym lalka, w komercyjny sposób dobry dla wysokobudrzetowych filmów, jeśli mogę to tak określić... do tego stopnia, że wyciecie jej postaci z większości filmów, w których grała nie zrobiłaby większej różnicy dla fabuły

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones