Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 824 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

Kogo wolicie Keirę Knightley czy Natalie Portman?

użytkownik usunięty
ArusArczes

Hm...do Keiry jestem bardziej przekonana, bo z Natalie widziałam mało filmów.:))

ArusArczes

Keira tak czy siak jest moją ulubioną aktorką, ale Natalie jest raczej lepsza i ją też bardzo lubię ;).

ArusArczes

No i własnie to jest jeden z tematów, na który nie potrafię za wszelką cenę odpowiedzieć. Obie sa piękne i obie są doskonałymi aktorkami - do tego ograniczy się moja wypowiedź. ; ]

ArusArczes

Wyglądają identycznie :D ale Keira to moja ulubiona aktorka, do Natalii nic nie mam. Dzierży moje imię:P

japierdacze

Wyglądają identycznie?? haha,głupszej wypowiedzi nie czytałam. Natalie jest poprostu piękna,a Keira ma ciekawą urodę,jest nawet ładna choć baardzo dziwna. a co do aktorstwa to juz nie przesadzajmy...Keira gra dobrze jedną role:elizabeth swann...w kazdym filmie w jakim gra odgrywa tą samą postać...natomiast natalie potrafi zagrac chyba kazdy charakterek...jest naprawde dobrą aktorka. Keire lubie,ale porównywanie jej do Natalie jest poprostu obrazą dla panny Portman. POzdrawiam:)

użytkownik usunięty
Aleera_2

keira mogłaby konkurowac z natalie jedynie w dziedzinie 'urody', bo jeżeli chodzi o aktorstwo to do pięt jej nie dorasta

Aleera_2

Portman jest przecież koszmarną aktorką, a co do urody to nic specjalnego, Keira przewyższa ją pod każdym względem.

Kingaemilia

Nie bluźnij człowieku.
Keira całkiem dobrze gra w Piratach. Reszta jej ról to przeważające kostiumówki i choć spisuje się, niewiele pokazała jako aktorka, porównując z czarującą i wszechstronną Portman.

Komedia, dramat, przygodówka czy obyczaj - Natalie spisuje się fenomenalnie.

Aleera_2

portman zbrzydła w ostatnim czasie, kiedyś była o wiele ładniejsza, nie wiem, od czego to zależy, ale z wiekiem jej rysy się wyostrzają i wygląda coraz gorzej, z Keirą jest odwrotnie ;p (jako nastolatka wyglądała koszmarnie, a od Piratów z Karaibów wzwyż jest coraz ładniejsza :D)

ArusArczes

Nie zgadzam się, w kwestii talentu aktorskiego są na podobnym poziomie.

ArusArczes

Bez dwóch zdań Natalie (przynajmniej pod względem urody bo o talencie w ogóle nie ma co tu opowiadać ani jedna ani druga nie ma go za wiele)

Kajusza

Również się nie zgadzam, są bardzo dobrymi aktorkami.

użytkownik usunięty
black_peace

W sprawie Keiry...gdyby rzeczywiście nie była dobrą aktorką nie uzyskałaby tak wielu nominacji do nagród. To chyba jasne.:)

nominacje i nagrody to już niestety żaden wyznacznik; Natalie dostała Oscara i co? łyso? :P a tak serio - Natalie ma mega talent, super się słucha wywiadów z nią; Keira ma urodę Leny Heady, ale brak jej talentu Portman

evusick

Natalie się miło słucha, bo jest bardzo inteligentna, dobrze wykształcona i ma dobrze poukładane w głowie, sława jej nie uderzyła do głowy jak widać, aczkolwiek, trochę osłupiałam jak gdzieś przeczytałam, jak to wścieka się, że przytyła w czasie ciąży i wygląda jak wieloryb, nie może na siebie patrzeć i w ogóle - puste to trochę i przerażające, biorąc pod uwagę stan w jaki siebie wpędziła przy graniu w Czarnym Łabędziu, gdzie nie tylko wyglądała całkowicie aseksualnie, ale przede wszystkim jak jakaś anorektyczka

Kajusza

Owszem Natalie nie ma go wcale, ale Keira jest dobrą aktorką. I jest piękna, chyba najpiękniejsza kobieta na świecie, podczas gdy Portman jest zwyczajnie przeciętna.

Kingaemilia

Wliczasz w to wychudzoną, nie-kobiecą sylwetkę?

vinszea

Jak najbardziej, taki jej urok.

vinszea

Dzięki za tę odpowiedź, naprawdę wniosła do mojego życia wiele, nie tylko bezsensowne powiadomienie.

Kajusza

Leon, Czarny łabędź, V jak vendetta?
Nie ma za wiele talentu?!

ArusArczes

ja wole keire bo ja b lubie a z natalie widzialam tylko jeden film leon zawodowiec xD

ArusArczes

Ja tam wole Keire .

Dla mnie świetna w `Dumie i uprzedzeniu` , `Doktorze Żywago` , `Piratach z Karaibów` . Jest młodziutka i jeszcze wiele przed nią . Trzymam kciuki .

krolowa_2

Zdecydowanie wolę Keirę. Natalie Portman nie wydaje mi się być tak dobrą i naturalną aktorką jaką jest nominowana do Oscara "piratka" :-)

Euhenia_2

Heh Natalie tez była nominowana do oscara...nie jest dobrą i naturalną aktorką??:P no ok ja juz tu nie wchodze,bo widze ze tu aż sie roi od zakochanych fanek w bardzo naturalnej "piratce" ...;)

ArusArczes

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Czy to o mnie chodziło??? ^^^ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

użytkownik usunięty
ArusArczes

yy..oczywiście że Natalie Portman, o wiele lepiej gra od Keiry

Potwierdzam. Gra dużo lepiej no i jest ładniejsza.

użytkownik usunięty
selene_10

Eeee... Co to za porównanie... Oczywiście, że Natalie Portman - ma lepsze role, o większym prestiżu i ciekawszy warsztat.

Keira jest bardzo obiecującą aktorką, lubie ją i nie neguję wyjątkowej urody, ale Nathalie rzeczywiście jest fantastyczną aktorką, moim zdaniem jest w stanie zagrać wszystko, bardzo dobrze dobiera sobie role - a to też plus.
Ale i tak bardzo lubie obie panie

selene_10

Przecież Natalie jest koszmarna, w ogóle grać nie potrafi, przepraszam za wyrażenie ale rzygać mi się chce kiedy ją widzę. A Keira jest chyba najpiękniejszą kobietą na świecie i w kwestii gry aktorskiej przewyższa Portman o wiele.

Kingaemilia

Musisz pisać te swoje żale ludziom którzy wolą Natalie?

ArusArczes

Natalie, jest ladniejsza, lepiej gra i ma w sobie to cos. Keire tez uwielbiam, ale zdecydowanie dla mnie Portman.

chanel_3

Zdecydowanie Natalie Portman. Jakoś nigdy nie przepadałam za Keirą.

Pride

Bardziej Keira ale nie przepadam za obydwiema aktorkami.

ArusArczes

wg. mnie Keira! Super grała w piratach..., doktor żywago cz cos takiego i innych filmach.

ArusArczes

ja też wolę keire. ale na boga przeciez ona nie grała tylko w piratach ! jak wolicie ją tylko dlatego to powodzenia .

ArusArczes

ja zawsze lubiłam obie, ale kiedy obejrzałam Obłęd stawiam na Keire

ArusArczes

Keira czy Natalie... Hahaha.
Cóż Natalie jest jedną z najlepszych aktorek, jakie widziałam na ekranie, jednak jest aktorką charakterystyczną, przykre, ale prawdziwe. Według mnie aktor powinien być wszechstronny, a nie charakterystyczny. Zupełnie nie sprawdziła się dla mnie w "Gwiezdnych Wojnach" czy we "Wspaniałym Emporium..." i nie, dlatego że źle zagrała, ale zwyczajnie to nie jest jej para kaloszy, jakby nie miała serca do takich ról i aż razi to jak bardzo nie znajduje się w takiej scenerii. Jednak jeśli chodzi o role mocno dramatyczne jak np. w „Leonie”, "Closer" czy "Free Zone" to aż mnie skręca z zachwytu nad tym jak gra. No i jest niesamowicie piękna.
Co do Keiry. Aktorsko Natalie nie dorasta do pięt, to fakt. Jednak ma w sobie jakiś magnetyzm, któremu trudno się oprzeć. Ma bardzo interesującą urodę, bardzo podoba mi się jej "brytyjska mimika" i strasznie pociąga jej akcent. Lubię ją w filmie "Domino”, choć nie zachwyca tam grą aktorską. Domino była według mnie złamaną życiem kobietą, a Keira zagrała ja jak laskę, która zwyczajnie nie wie, co zrobić z czasem i szuka wrażeń, różnica w odbiorze zasadnicza. Wydaje mi się ze głównym środkiem, jakiego używa Keira są jej wdzięki. Wie jak ich używać żeby było widać tylko ją.
Tak czy owak filmy z jedną i drugą oglądam bez wyboru. Od największej bzdury, po fantastyczne filmy.

ArusArczes

obie mają w sobie to COŚ, aktorki z "wyższej półki".

adaa234

Obie fajne, ladne :P Ale jednak Keira:P......................................................................... .

użytkownik usunięty
ArusArczes

Zdecydowanie - Portman.

Moim zdaniem - jedna z najlepszych aktorek nowego pokolenia. Mimo, iż w swojej karierze dokonała kilka złych wyborów (choćby Gwiezdne Wojny), to z pewnością ma wielki talent.

GWIEZDNE WOJNY TO ZŁY WYBÓR, ZARAZ SOBIE W ŁEB STRZELĘ, KAŻDA AKTORKA MOŻE JEDYNIE MARZYĆ O TAKIEJ ROLI. A to że Portman ją zepsuła bo nie ma za grosz talentu to kompletnie inna sprawa.

Kingaemilia

To strzel będzie jednego debila mniej.

ArusArczes

No Keiry mam ogromną słabość, ale Portman też trzeba docenić.

ArusArczes

Keira dla mnie ma taką brytyjską urodę - blada, ciemne brwi, uwydatnione kości policzkowe. Jest niezła i przykuwa niezwykle uwagę widza. No i bardzo pasuje do tych sukni dworskich w jakich występowała i w Piratach i w Elisabeth, taka wytworna :-] Aktorsko nieźle, ale nie zachwyca.
Natomiast Natalie jest naturalnie piękna i bardzo lubi aktorskie wyzwania i trudne role, np.: striptizerka Alice w Closer. Dla roli potrafi się poświęcić - ogolenie głowy w V jak Vendetta. Wierzę, że niedługo dostanie taką propozycję, że jej rola zachwyci wszystkich - ma ogromny potencjał.

Z bitwy wychodzi więc zwycięsko Natalie :-)

ArusArczes

Keira Knightley

Moniia

Zdecydowanie Keira <3 Z Natalie widziałam chyba 2 albo 3 filmy. Z Keirą widziałam chyba każdy film <3 Jest boska w swojej grze.

Karolina_Sparrow

Wg. obie są świetnymi aktorkami, cenie je mniej więcej tak samo, chociaż do Natalie mam słabość, nie tylko z powodu tego, że "dzierży moje imię" (że zacytuję daleką poprzedniczkę), ale rola w "V jak Vendetta" mnie zachwyciła. Kreacjom Keiry trochę brakuje do ról Natalie.

Ameriel

uhm, błagam, nie oceniajcie keiry po "piratach". i natalie, i keira są wspaniałe. z natalie obejrzałem mniej filmów, ale to może dlatego, że na punkcie keiry mam "obseje" XD i ostatecznie, według mnie, lepsza jest keira.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones