Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 824 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

Kiepska aktorka, jej warsztat to 2 może 3 grymasy twarzy.

halinka1947

strasznie kiepska powiadasz....... no pewnie tak ... skoro za grę w "Dumie i uprzedzeniu " dostała nominację do Oscara-,-

Vintage_2

To akurat nie ma nic do rzeczy...

halinka1947

ma i to bardzo dużo bo nominację do Oscara nie dostaje się za 2 , 3 miny ...

Vintage_2

dostaje się nawet za brak miny. mimika akurat nie jest szczególnie ważna, u niektórych aktorów. jedni ją mają inni nie. np. Shirley Maclaine nie ma wyrazistej mimiki, praktycznie jej nie ma, ale jest swietna. Podejrzewam, że Halinka 1947 nie użyła swojego wpisu w sensie dosłownym. Lubie Keire, ale od pewnego momentu zaczyna robić cos dziwnego ze szczęka. Dziwi mnie to, bo kiedyś tak nie robiła. W filmie "Obłęd", albo w "Doktorze żywago" i Pokucie mi się podobała i w Never Let me go i tą Sabinke ciekawie zagrała, ale od pewnego momentu gra troche jak Sylwester Stallone, jakby miała szczękościsk albo coś podobnego. Kiedyś właśnie tak nie było. Czy ktoś z tutejszych tez to zauważył?

prix22

fascynujące.

Vintage_2

wiem właśnie! też tak uważam :)

prix22

oo miło,miło.

Vintage_2

No ,a teraz skoro tak kochasz Kiere to może mi cos o niej sensownego napiszesz? Jak na razie to nawet nie starasz się udawać inteligentnej.

prix22

łaał . Chcesz coś sensownego ?! bardzo proszę Keira jest piękną aktorką gra w fantastycznych kostiumowych filmach , dostała nominację do Oscara, była ambasadorką CHANEL , a jej rola w '' Dumie i uprzedzeniu " była rewelacyjna więc nawet nie próbuj zaprzeczyć , że Keira nie jest świetną aktorką.

Vintage_2

przecież o tym wiem. nie zaprzeczam, a tylko dziie się. pozdrawiam pustaczku :)

prix22

miało być dziwie sie :)

prix22

czemu się dziwisz ? jest tu coś do dziwienia ? bo jak na razie to ja uważam , że to ty jesteś pustakiem

Vintage_2

mam gdzieś co uważa osoba pisząca jakieś głupoty i bełty, typu kocham Keire jest świetna, bo ma nominacje do Oscara i była ambasadorką Channel. Co ambasadorka Channel ma do bycia dobrą aktorką? Nic!

chodziło mi o to, że dziwie się grą Keiry, nie zaprzeczam, ze jest poprawna aktorką, ale też bez fanfar, jest zwyczajną aktorką i nadal będzie majac tak niepociumanych wielbicieli jak ty.

prix22

ona nawet gdyby nie była ambasadorką CHANEL i tak by była według mnie idealna ! a według cb kto jest fantastyczną aktorką ??? dla mnie Keira była jest i będzie ideałem a twoja opinia nie ma tu nic do rzeczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones