Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 810 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

Od razu uprzedzam, jestem jej wielką fanką od samego początku, od ponad 10 lat, uważam ją za
jedną z najpiękniejszych aktorek. Tym bardziej byłam w szoku, gdy zobaczyłam to nagranie:

http://www.youtube.com/watch?v=lzrNUt2Jf-4

raczej jej tu sztucznych zębów nie nałożyli, przejrzałam kilka wywiadów i rzeczywiście coś z jej
zębami jest nie tak, ale bym w życiu nie pomyślała, że aż tak... przecież ona ma miliony funtów na
koncie, to nie stać jej na zabiegi?

tolerancja91

Nie wiem w czym rzecz, Keira nigdy nie miała hollwyoodkich zębów ale wcześniej były bardziej proste. To wygląda tak, jakby zrobiła korekcje np aparatem a potem go ściągnęła i wada wróciła. Czy to możliwe ? Nie znam sie, ale na to by wyglądało.
Keira jest uroczą kobietą i wygląda dobrze, nawet z wadliwym zgryzem :) Naprawde dobrze mi sie patrzy w filmie na kogoś, kto jest atrakcyjnym człowiekiem, ale nie wygląda na siłe idealnie. Weźmy tutaj taką Hathaway, która ma zęby tak perfekcyjne, że aż nudne i nierealne.
Podziwiam Keire, że nie wstydziła pokazać sie tych zębów i nie pozuje na piękność z american dream jak większość współczesnych aktorek. Jedyna, która mi teraz przychodzi na myśl to Winslet, która pomimo braku modelowej figury nie krępuje sie pokazywać ciała w filmach.

Izabell673

pewnie, że jest urocza, ja ją po prostu uwielbiam :) i te zęby nic nie zmieniają, ale to naprawdę kiepsko wygląda... żal mi się jej po prostu zrobiło... że ze zgryzem ma problem, to zauważyłam już dawno temu, masa ludzi jej zresztą wytyka jej mimikę i sposób mówienia, ale to pierwsze takie nagranie chyba, gdzie jest takie zbliżenie na jej zgryz... to by tłumaczyło czemu rzadko pokazuje szeroki uśmiech, a na większości zdjęć ma jedynie lekko rozchylone usta.

pomijając już tematykę jej zgryzu, tęsknię za jej kostiumowymi produkcjami i mam nadzieję, że wkrótce do nich powróci (najlepiej z Wrightem)... aczkolwiek na Begin again (can a song save your life) czekam już od tylu lat z niecierpliwością, że cieszę się, że w końcu po tylu różnych perturbacjach trafi w końcu do kin :)

Izabell673

Skoro kolega od puszki po kawie już mnie tu wywołał, to ci jeszcze powiem, że taka sytuacja ma czasem miejsce w przypadku, gdy ósemki nie mają miejsca, żeby wyrosnąć. Może przez spędzanie non stop czasu na planach filmowych nie zdążyła udać się na czas do stomatologa, żeby je usunął, zanim zdążą narobić szkód.

Keira na tle innych aktorek jest tak normalną, twardo stąpającą po ziemi osobą, której tak daleko do amerykańskich aktorek. Podczas sezonu nagrodowego z Grą tajemnic, gdy była w ciąży ze swoją córeczką, dała się poznać jako tak wyluzowana osoba. Cieszę się, że przez lata tego nie straciła, bo przecież zaczynała pracę w tej branży jako nastolatka, a środowisko w ogóle jej nie zmieniło

tolerancja91

Stary wpis, ale nie mogłem się oprzeć.... Po pierwsze zmień nick. Jeżeli nie możesz przejść obojętnie obok czegoś tak nieistotnego jak czyjeś krzywe zęby, to jesteś mniej więcej tak samo tolerancyjna jak państwo islamskie i całość brzmi po prostu groteskowo :)) A po drugie co mają miliony funtów do tego co ktoś robi ze swoim życiem i ciałem?? Daliście się wszyscy zaszczuć trendom, modom, presji mediów i tabloidów, i wyglądacie już prawie wszyscy jak klony barbie i kena... Dziewczyna ma odwagę być sobą i z tymi swoimi krzywymi zębami i małym biustem próbuje na przekór mediom udowodnić, że są ważniejsze rzeczy w życiu niż look jak z okładki Cosmopolitan, ale mam wrażenie, że w tym durnym świecie to rzucanie pereł przed wieprze... A film, którego fragment linkujesz ("Begin again") jest bardzo fajny i jeżeli jakoś przełkniesz jednak krzywe zęby Keiry, to szczerze polecam. Trochę się bałem, że może to być odcinanie kuponów od sprawdzonego w "Once" schematu, ale bez obaw.

coffeecan

Powiedz, jak go zmienić, a z chęcią to zrobię, mądralo. Od kilku lat słowo to delikatnie mówiąc traktuje się w tym kraju jak szmatę. A co do filmu, to o ile mnie pamięć nie myli widziałam chyba nawet na pokazie przedpremierowym, więc nie wiem, skąd te dobre rady

tolerancja91

Wolałbym ten filmik odzobaczyć. Zawsze uważałem, że jej zgryz jest idealny, o wiele lepszy miała w "Love Actually", "Piratach z Karaibów" czy w innych produkcjach ją widziałem. Teraz oglądając ją na ekranie będę miał zaburzony odbiór jej kreacji aktorskiej :/ Może to trochę prozaiczne, ale bardzo nie lubię u aktora krzywego zgryzu, bo kamera zawsze te wady wychwyci. Np. zęby Daniela Bruhla i Sama Riley'ego są okropne. Trochę to puste z mojej strony, ale no cóż :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones