Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 817 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

jak ona mnie wnerwia , nie wiem czemu ale jak ja widze w tv to przełączam na inny program, niestety musiałam ją ogladać w piratach , no ale cóż dla Deppa wszystko ;p

BlackRose58

Nie potrafię tego wyjaśnić - ale mam to samo. I to nie jest kwestia zazdrości uprzedzając wyzwiska fanów^^ Mam tak chyba od czasu sparodiowania (wg mnie oczywiście) mojej kochanej książki - Dumy i Uprzedzenia...

MMk_marqina

No czasami tak jest, ze jakiegos aktora/piosenkarza sie nie lubi bo wkurza. Drazni niesamowicie sam jego widok. Ja tez tak mam ( ale nie z Keira akurat)
Jej fanka chyba nie jestem, ale uwazam ze jest nie tylko swietna aktorka, ale taka najbardziej normalna chyba...Jest bardzo ladna i ma naprawde talent. Widzialam ja w paru filmach i jeszcze w zadnym mnie nie rozczarowala.

MMk_marqina

Jeżeli ci się film Duma i Uprzedzenie nie podobał to czepiaj się reżysera, a nie jej :P

beeti95

mnie też czasami wkurzają jacyś aktorzy lub piosenkarze (u mnie to justin bieber) wręcz nie moge go słuchać ;p a co do dumy i uprzedznia to mi sie ostro podobał ;] oglądałam go z jakieś milion razy ;)

użytkownik usunięty
BlackRose58

haha rowniez mam to samo, jacie zagrala w tylu super swietnych produkcjach a ja jej nie znosze i boli mnie to gdy chce obejrzec jakis swietny film z jej udzialem echh zabieram sie teraz za : "OBŁĘB" jak ja to zniose heh ;/
Nie potrafie dokladnie okreslic i wyjasnic dlaczego jej nie trawie ale tak mam i nic na to nie poradze ;/

BlackRose58

Mam podobnie. Wydaje mi się jednak, że wiem za co jej nie lubię. W kilku filmach robi tak samo wyglądające, irytujące miny z lekko wysuniętą do przodu dolną szczęką, co przypomina mi nielubianą znajomą - i chyba właśnie to jest powód mojej antypatii do niej.

Roshena

dokładnie to samo chciałam napisać, wysuwa do przodu dolną szczękę i cały czas robi "dziubek" albo się jakoś tak nienaturalnie uśmiecha... widziałam ją chyba w dwóch albo może trzech filmach (love actually i piraci), i nie mam za bardzo ochoty oglądać więcej, dla mnie po prostu jest jakoś tak irytująca...

fabiuszek

nie wysuwa szczęki specjalnie, ona po prostu tak ma, jest rewelacyjną aktorką i tylko to się liczy, a nie czyjeś widzimisię....

BlackRose58

zgadzam się! zawsze taka sama, buzia otwarta, coś dziwnego ze szczęką... I gra też taka sobie, mimo zachwytów wielu ludzi

smerfetka

cóż , różne są gusta . Kiedyś też jakoś za nią nie przepadałam , ale obecnie jest jedną z moich ulubionych aktorek . Najbardziej mi się podobała jej rola w ,, Księżnej " ( pisałam już o tym ) , po tym filmie zaczęłam zwracać większą uwagę na Keirę . pozdrawiam :)

smerfetka

mimo wielu zachwytów... w wieku 20 lat dostała nominacje do Oscara, to chyba coś znaczy...

smerfetka

Smerfetka, odnoszę takie samo wrażenie. Keira Knightley "gra" żuchwą - wygląda przez to jakby miała prognatyzm. Poza tym w każdym filmie gra strasznie efekciarsko (podobnie jak Jolie swoją drogą).

TyskiDaro

Naprawde masz dziwny gust.

TyskiDaro

Hmm... Porównanie Keiry do Jolie to moim zdaniem co najmniej nadużycie...

TyskiDaro

Względem Twojego? Może.
Nie wiem co Wam się nie podoba w tym porównaniu. Obie tworzą strasznie efekciarskie i pretensjonalne postacie. Nie widziałem jeszcze ani jednego filmu, w którym Jolie stworzyła przekonywującą postać (tak tak, oglądałem Oszukaną, Przerwaną lekcje... itd.), większość filmów na jedno kopyto: Ms. Smith, 60 sekund, Tomb Rider, Wanted. Keira? Szkoda gadać, dotychczas nie pokazała absolutnie nic.
O metodzie Stanisławskiego można zapomnieć oglądając filmy z nimi.
W porównaniu z innymi aktorkami i aktorami wypadają bladziutko.

TyskiDaro

To bardzo ciekawe co mówisz. Jakich aktorów i aktorki masz na myśli mówiąc: "W porównaniu z innymi aktorkami i aktorami wypadają bladziutko."?

domcia1316

Nawet nie wiem od czego zacząć...
Mogę tutaj wymieniać De Niro, Hopkinsa, ale to już inne pokolenie,bo za starzy, bo większe doświadczenie bla bla bla.
Z nieco młodszych: Daniel Day-Lewis, Edward Norton, Di Caprio - te osoby zagrały chorych psychicznie tak, jak Jolie nigdy nie zagrała i nie zagra! Poza tym: Adrien Brody, Gary Oldman, Seymour-Hoffman.
Z kobiet:
Gwyneth Paltrow, Meryl Streep, Nicole Kidman, Jodie Foster..
Mogę tak dłuuugo, bo naprawdę ani Angelina "cwaniara" Jolie, ani tym bardziej Keira "efekciara" Knightley nie są dobrymi aktorkami.

BlackRose58

ciesze sie ze nie tylko ja mam takie odczucia ;p

guga_buzka

ja ją uwielbiam i przepraszam za słownictwo, ale ŻYGAM NA JUSTINA BIBERA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIE WIEM CZEMU, ALE NIE CIERPIĘ GOŚCIA i dla tego nie wchodzę na jego profil !!! a co do dumy i uprzedzenia to strasznie lubię ten film i polecam książkę :)

BlackRose58

Ja też za nią nie przepadam. Ale aktorką jest niezłą. Świetnie zagrała w Księżnej. W Piratach z Karaibów mnie z reguły tylko wnerwiała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones