Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 824 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

Jedna z wielu pięknych twarzy która powinna być gwiazdą ale w filmach klasy B (max). Zapuściłem sobie ostatnio Niebezpieczną metodę, i to kompletnie utrwaliło moją opinie o beznadziejności jej "aktorstwa".
Podobne zdanie miałem kiedyś o Kate Winslet, która z biegiem lat zmieniła się w dobrą aktorkę.Mam nadzieje ze za 8-10 lat będę mógł z przyjemnością obejrzeć film z Keirą gdzie nie zawali roli, bo póki co, to teraz lipa totalna.

kalifkol

Kate zawsze dla mnie była bardzo dobrą aktorką, a co do Keiry... trudno stwierdzić, nie ma na koncie żadnego Oscara, tylko nominacje. Też sądzę, że z wiekiem lat będzie inaczej grać ;)

HelenaDepp

Oscarami lepiej się nie sugerować :)

kalifkol

Niebezpieczna metoda była moim zdaniem przez nią dobrze zagrana. Weź na poprawkę że grała osobę chorą psychicznie. Czy grała podobnie w jakimś innym filmie? Nie. Tak zinterpretowała tę rolę.

Izabell673

W Niebezpiecznej metodzie nie poradziła sobie z tzw rolą psychicznej,,sztuczność w jej grze widoczna jest na każdym kroku prawie przez cały czas.Dobrym przykładem jest scena z klepaniem po tyłku.Nawet we filmach xxx dziewczyny lepiej "grają ".
Grając w N.M. miała około 25 lat ,czekam jak będzie grała mając 38 lat , zobaczę co się zmieni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones