Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 824 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley
Dakota13

Bo ma idealną urodę do tego typu filmów?
Ja ją uwielbiam w filmach kostiumowych, ma szczupłą sylwetkę i delikatną urodę, więc pasuje to do niej.
Zresztą skoro świetnie sprawdziła się w takich filmach, to chętniej dają jej nowe propozycje.

Madame_Chloe

Nie wydaje mi się, żeby pasowała do filmów kostiumowych, kiedyś ideał kobiety wyglądał inaczej. Przede wszystkim jest za szczupła do takich ról, tak jak np. do 'Księżnej'.
Występuje w takich filmach, ponieważ najwyraźniej jest pewnego rodzaju muzą Joe Wrighta ;)

Dakota13

bo lubi.

Dakota13

... i świetnie jej to wychodzi ;)

Ja np. jestem zbytnio przyzwyczajona do obecnych kanonów piękna, więc ciężko byłoby mi 'zaakceptować' do podobnych ról jakąś pulchniejszą kobietę, o bardziej regularnych kształtach. Jak gdzieś ktoś już napisał - co Keira nie dogra, to dowygląda(choć gra niesamowicie) ;) Dzięki niej pokochałam filmy kostiumowe("Duma i uprzedzenie" konkretnie).

JaneHasford

Wszystko się zgadza poza jednym. Skrajna kościstość nie jest obecnym kanonem piękna. To raczej kanon wykreowany przez homoseksualnych kreatorów mody, którzy próbują zabić wszelką kobiecość tego świata.

Wielka szkoda, bo twarz ma piękną.

tearofmankind

Jest zbyt chuda, ale jednak do obecnego kanonu bliżej jest jej, niż tym takim owym, z XVII-XIX

Dakota13

bo jest naturalna i pasuje do takich produkcji

Dakota13

Nie mam pojęcia, wg mnie kompletnie do nich nie pasuje... Co to za szał z obsadzaniem ją w takich rolach?? Psuje potencjalnie fajne filmy swoją kościstą aparycją i zawsze (zawsze!) miną pt "jestem zdziwiona", litości..... Nie pojmuje jej fenomenu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones