Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 824 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

była kiedykolwiek u ortodonty???????

monika_kozien

Ludzie rzeczywiście nie mają się już do czego dopieprzać. Potrzebujemy większego luzu i zrozumienia, szczególnie w internecie.
Przestańmy wchodzić na ludzi, a już na pewno na ich wygląd, to niegrzeczne i obniża wartość człowieka w hierarchii. Keira Knightley Pani podpadła, że założyła Pani ten prowokacyjny temat?
Całe gadanie o wewnętrznym znaczeniu człowieka obnażamy na każdym kroku kolejnymi pogrążającymi wypowiedziami jak Twoja.
Dopieprzmy się do wszystkiego, a później ludzie płaczą i decydują się na różne działania przez zbędną presję otoczenia. Po co to? Zaczyna nam się coraz bardziej nudzić? Przez to stajemy się tylko coraz bardziej zepsuci :- (

monika_kozien

czy to ma znaczenie? Jest seksowna jak nie wiem co. o,momomomomo

Gonaa

oo tak<3

Gonaa

Jak kobieta z figurą wychudzonego chłopca może być seksowna?

yvonneD

tak jakby wszystkie plaskie i chude dziewczyny nie mialy chlopaków

guga_buzka

Czy ja napisałam, że dziewczyny z taka figurą nie mogą mieć chłopaków? Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

yvonneD

to chyba ich pociągaja i sa dla nich sexowne????? kalkulacja sie klania

guga_buzka

Jedno nie wyklucza drugiego.

użytkownik usunięty
yvonneD

Może.

yvonneD

Nie wszystkie niestety mogą poszczycić się obfitymi kobiecymi kształtami. I wtedy jest płacz, że mężczyznom podobają się biuściaste i wymiarowe panie i jakie to jest płytkie. A kiedy dla odmiany uwagę skupi na sobie wyjątkowo szczupła kobieta bez krągłości, ale z miłą twarzą i ślicznymi oczami, pada komentarz: "jak ona może być seksowna?"

Naprawdę, krytykowaniem czyjegoś gustu nikt sobie samemu nie pomoże. Poza tym nikt nie jest pożądany dlatego, że jest doskonały, ale dlatego, że jest wyjątkowy.

monika_kozien

Czy ta użytkowniczka
odkryje kiedyś w jaki sposób używa się mózgu???????

Bernierdh

1:0 dla Ciebie. Zastanawia mnie co mają w głowie uzytkownicy którzy doczepiają się do takich rzeczy? Chyba niewiele.

klaudia2251

No nie można powiedzieć, że jest ładna, ale super gra.

nm_1996

Keira nie jest ładna ona jest PIĘKNA na wieki wieków Amen .

Vintage_2

Każdy ma inny gust. Moim zdaniem ma dziwny kształt twarzy, ale za to ma piękne oczy.

nm_1996

Keira ma niezwykla urode, oddalabym wszystko,by tak wygladac <3

nm_1996

ma piękną twarz <3

monika_kozien

Ja nie byłem.
I co, mam nie wychodzić z domu?

monika_kozien

Była czy nie była - i tak jest przeuroczą wręcz kobietą i świetną aktorką !!

MartiniKS

dokładnie!

monika_kozien

Jest Brytyjką, więc nie;P. Oni nie mają takiego parcia na równe zęby jak Amerykanie..

użytkownik usunięty
monika_kozien

A ty byłaś?

monika_kozien

żałosna jesteś dziewczyno nie masz się do czego dopieprzyć tylko do zębów Keiry ? żenadaXD

monika_kozien

I co z tego, ze nie ma idealnie prostych zębów? I tak jest utalentowana,piękna i urocza! Uwielbiam ją.

monika_kozien

brak słów na takie tematy

monika_kozien

nie wiem o co chodzi autorce wpisu, bo aktorka ma idealny zgryz.

_j_w_

A użytkownik zakładający ten post dlaczego zaklęcie milczy?:D
ciekawa jestem jak sama wygląda.

monika_kozien

A ty u psychologa ? Przyda się tobie, wierz mi :)

Amenhotep

A ja spojrzałem na rzecz sine ira et studio:

http://25.media.tumblr.com/tumblr_md8nmmzDxc1qzy531o1_500.jpg

I studiując bez uprzedzeń (lubię jej role, może z wyjątkiem "Anny Kareniny", gdzie było zbyt dużo zbliżeń jej twarzy) to zdjęcie, stwierdziłem, że musi się ono podobać pokoleniu, które ukochało wampiryzm.

Diuk

Hahaha ;) !!! A wiesz że coś w tym jest być może ;) Jestem jedną z osób którym podobała się Saga Zmierzch :) Pomimo iż nie miałem nigdy nawet ochoty oglądać tych bzdur. Jednak kiedyś po prostu nie leciało nic, absolutnie nic w tv i akurat leciał Zmierzch. Pomyślałem że skoro już tak się rzeczy mają to niech sobie leci. Leciał i zainteresował :) Ona ma taką urodę w sumie że pasowała by do Sagi. Tak więc, być może i coś jest w tym co piszesz ;)

monika_kozien

jak sie usmiecha wyglada jak alien

guga_buzka

To ja chcę zostać takim kosmitą :)

Lovedrama1

pewnie i tak ci niedaleko

guga_buzka

Może... A widziałaś kiedyś kosmitkę ?:>
Myślisz, że zaliczam się do naszej galaktyki czy raczej do jakieś innej ?
np; Andromedy ?

monika_kozien

Chyba wiem, o co autorce postu chodzi:) Keira ma dolną szczękę wysuniętą, co faktycznie korygowane powinno być u ortodonty. Jak się śmieje wygląda to tak, jakby "szczerzyła zęby", no coś w tym rodzaju, ale nie w każdym ujęciu kamery to widać. Niestety, czy stety, osobiście mam awersję do tej aktorki. Za to zafascynowała mnie jako wokalistka, może dlatego, że nie muszę na nią patrzeć:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones