Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 683 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

Oczu nie można od niej oderwać. Np w "Obłędzie", "To własnie miłość", o "Piratach..." nawet nie wspominając... Oglądanie Keiry to dla mnie sama przyjemność

niebanalny_Juan

Dla mnie najpiękniejsza kobieta na świecie. A najpiękniej wygląda jako Elizabeth w Dumie i uprzedzeniu.

emanuela_m_reil

Prawda, oglądałem film chyba z 10 razy, w tym przynajmniej z 6 razy dla niej:)

niebanalny_Juan

Bo ona przyciąga uwagę, jest bardzo pociągająca jako kobieta

kipiwoda

Oj przyciąga przyciąga...

niebanalny_Juan

To, że ma zrobiony makijaż a'la prostytutka, to jeszcze nie znaczy, że jest (cytuję): "boska", nie mówiąc już o tym, że "najpiękniejsza na świecie"; choć fakt - jest ładna. Beka ze spermiarzy

niebanalny_Juan

Dla mnie najpiękniejsza była w Annie Kareninie i oglądam ten film tylko dla niej

MigdaloweMleko

To prawda. Skradła show po całości

niebanalny_Juan

Carey Mulligan ładniejsze..;) mnie Keira zawsze bedzie sie kojązyła z Winona Rider.

niebanalny_Juan


Mam to samo.

Lotta_Rosie

Hah, ja też ;). Piękna z niej kobieta, dla mnie jedna najbardziej przyciągających uwagę twarzy, dlatego nigdy nie rozumiałam ludzi, którzy twierdzą, że jest brzydka. Ona nie potrzebuje specjalnego podkładu dla przyciągnięcia wzroku. Co do aktorstwa, wszak twarz jest do niego potrzebna, by je pokazać, to bardzo podobała mi się jej gra w "Never Let me go", a tu szczególnie mi się podobała z gry aktorskiej, bo to była taka "smutniejsza" rola, bo wcześniej pamiętałam ją z "weselszych" ról typu "Piraci z Karaibów", czy kultowego już "To właśnie miłość":).

EsterQueen

"Never let me go" to mocny film jest. Dobrze tam zagrała, faktycznie. W ogóle ja nie mam zastrzeżeń do jej gry. Dla mnie wspaniała jest w tych kostiumowych filmach. Szczególnie jako "Księżna" i "Anna Karenina". Mogłabym nawet bez dźwięku te filmy oglądać, żeby napawać się jej widokiem.

Lotta_Rosie

Czyli filmy "staroświeckie", jakby to powiedzieć, z dawnej epoki, to takie jej klimaty? :) I mówisz, że warto po "Księżną" i "Annę Kareninę" sięgnąć (?), bo wiesz, Keira ma bardzo różnorodną filmografię, więc trudno mi będzie się zdecydować, dlatego chciałabym poprosić po radę :).

EsterQueen

No niektórzy mówią, że ona została stworzona do kina kostiumowego. Bardzo dobrze zagrała w "Pokucie" (mam wrażenie, że ten film jest za długi i w drugiej połowie się rozłazi, ale warto zobaczyć), oczywiście "Duma i uprzedzenie" jej dobrze wyszła, a "Księżna" to film, który opiera się na niej, to ona ma najwięcej czasu ekranowego, moim zdaniem jest świetna. "Anna Kerenina" jest bardzo ciekawa formalnie, bo film jest kręcony jak sztuka teatralna i scenografia robi wrażenie. Keira dobrze gra postacie złożone, mierzące się z silnymi emocjami, przeżywające namiętności, ból, stratę. Na dodatek, ona umie nosić te kostiumy z różnych epok, nie dominują jej. Warto ją w takich filmach oglądać. :)

Lotta_Rosie

Dzięki za polecenie, bo w jej portfolio jest w czym wybierać. Przy okazji bardzo miłą jesteś userką :)

EsterQueen

Wzajemnie! Polecam się w razie czego. :)

Lotta_Rosie

Spoko i nawzajem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones