Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

Nie wiedziec czemu wielu rezyserów uparło sie żeby swoje ciekawe bądź mniej filmy psuć jej obecnością. Patrzec nie mogę na tą jej wyczeszczoną gębę i przygruzanie silikonu w usteczkach. Niestety pech chciał że zapanowała na nią moda czy coś w tym rodzaju. A CZEGO NIGDY JEJ NIE WYBACZE: ROLI ELIZABETH BENNET!OSTATNIA OSOBA KTÓRA BY TAM PASOWAŁA.SKANDAL I TYLE:P

paniika

zgadzam się :D
ps.okropna podróba Natalie Portman

paniika

potwierdzam, nawet bym dopisała kilka obelg ale szkoda mi czasu na to beztalencie...

paniika

A ja się nei zgodzę.
Uważam, że jest obiecjącą młodą aktorką, choć jezcze wiele brak jej do ideału.
No i tyle...

paniika

zazdrosne jesteście moje panie i tyle, czy ona ma talent to nie jestem pewien ale urody napewno jej nie mogę odmówić, wiadomo że nie zawsze wygląda tak dobrze jak na niektórych zdjęciach ale kto jest zawsze piękny i takie argumenty jak "wyczeszczona gęba" wogóle do mnie nie trafia, chciałbym żebyście wszystkie miały takie "gęby"

paniika

Mi się tez nie podoba jej gra aktorska, ale co do wyglądu to widziałam gorsze, lecz mi osobiście nie pochodzi ;/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wasal77

e tam wstyd, ja bym się za nikogo nie wstydziła, a ktorki obgadywane są na całym świecie, nie tylko w Polsce. to tak abstrahując od tematu, pod którym się wypowiadać nie będę...;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Aizen

Większość gości fora traktuje jak ring, gdzie można dopieprzyć każdemu tylko dlatego ze się wstało lewa nogą. Wiadomo, opinia jest jak d*pa, kazdy ma swoją. Ale jak juz coś sie do cholery pisze to trzeba pamiętać, że w dyskusji najważniejsze są ARGUMENTY. Ja Keirę podziwiam i cenię, bo: jest zdolną aktorką, grywa w filmach albo uznanych albo komercyjnych, ale tych lepszych, i właściwie nie ma na koncie czegos, czcego powinna się wstydzić. Co do urody, to rzecz gustu, jednak jest to jedna z piękniejszych kobiet kina.

s___

popieram w 100%panów powyżej, dziwne jest to, ze to zazwyczaj panie krytykuja Keire, jej wygląd i grę aktorską, czyżby zazdrość? Tez jestem panią, urodą do stóp nie sięgam Keirze ale czy to jest powód, zeby jej nienawidzieć?

paniika

ja ja podziwiam za gre aktorska, za to ze zrobila wiele w tak mlodym wieku, ze jest sliczna a teraz cos do tych ktorzy jej nie lubia: To kogo wy lubicie Paris Hilton??

DZiękuje...

Aniol_z_Piekla_Rodem

ja jej nie lubię...
nie lubię też harry pottera, paris hilton, mandaryny i całego tego szmelcu na który jest teraz moda
a jeśli spytasz kogo lubię to ci odpowiem: Ala Pacino, Roberta De Niro, Nicole Kidman, Meryl Streep, Jacka Nicholsona, Kevina Spacey

w ogole cala ta keira jest w moim wieku, tylko w polsce konczy sie szkoly, ludzie sa wyksztalceni i obyci, a w hoolywood ostatnio panuje moda na wstrzykiwanie sobie silikonu do ust i granie w beznadziejnych filmach dla których ocena 1/10 i tak jest jest zawyżona

aha - jej gra aktorska jest na poziomie igora z na wspólnej, zrobiła tak dużo w tak mlodym wieku - owszem, wypchała sobie usta silikonem, dla mnie to ogromny wyczyn, sliczna ? - kwestia gustu, osobiscie wolę mniej plastikowe 21-latki

rozumiem, że jesteś jej zwolenniczką - to zaznaczę, że nic do ciebie nie mam - za kilka(naście) lat będziesz (może) się śmiała ze swoich idoli
jak ja miałem 12 lat to też lubiłem spice girls :)

paniika

Ta kobieta bo Aktorka trudno to nazwac nie wie na czym polega wyrazanie, w jej wydaniu ogranicza sie to tylko do Wydęcia bądz zagryzienia usc i tak jest w kazdym fi,mie, totalne beztalencie z implantami w wargach. Dziekuje równiez

Sodomy

Co wy gadacie??? Oczywiście jak usłyszałam ze ma grać Lizzy to sie troche załamałam, ale była naprawde świetna! az sie zdziwiłam jak naturalnie grała w niektórych scenach i dzieki właśnie aktorstwu wogóle ten film tak bardzo mi sie podobał, bo nie był chamsko przesłodzony, ale wmiare ludzki i zrozumiały! pa:)

paniika

Dlaczego wszyscy zakładają, że jak się nie lubi kogoś sławnego to to od razu zazdrośc?
Mi po prostu ta aktoreczeka nie pasuje.

paniika

Myślę, że troszkę przesadzacie tak ostro ją oceniając. W końcu każdy człowiek ma wady, to zrozumiałe.
Jeśli chodzi o jej wygląd...
Trzeba przyznać, ze dziewczyna nie jest brzydka. Dla jednych jest ideałem piękna, dla innych maszkarą, to oczywiście rzecz gustu i własna, subiektywna opinia. Czepiacie się, ze zrobiła sobie operację plastyczną ust- nie ona jedna! Nie pochwalam tego, ale musicie wziąść pod uwagę fakt, że w Hollywood liczy sie przedewszystkim to jak wyglądasz.
Jeżeli zas chodzi o jej grę...hm, sama nie wiem. Szczerze mwóiąc nie była jedną z moich ulubionych aktorek. Nie lubiłam tego w jaki sposób pokazuje emocje, gra itp. Jednak po obejrzeniu Dumy i uprzedzenia nabrałam dla niej uznania. Nie biegała bez sensu przed kamerą i nie wykrzywiała buźki usiłując pokazać emocje. Myślę, że jest coraz lepsza- jako Elizabeth bardzo mi sie podobała. MAm tylko jedno pytanie...kogo założyciel tematu widziałby w roli Lizzy, skoro Knightley aż tak mu sie nie podobała??
Nie widze sensu dalszego objeżdżania tej aktorki. Tym bardziej, ze nie jets to normalna rozmowa, ale "przekrzykiwania" się nawzajem. Na litośc Boską, nie można kogos obrażać, za to, zejest np. ładny!
Pozdrawiam:))

Mery_4

Ja również jestem ciekawa, kto zagrałby rolę Elizabeth W "Duma i ..." gdyby nie Keira.
To była pierwsza ekranizacja Austin jaką widziałam, dlatego może nie miałm porównania. Ale musze przyznać, że gra Keiry podobała mi się. Potem zerknęłam na serial (Duma i uprzedzenie) z '95r. To był dopiero koszmar. Odechciewa się oglądania. Co za brzydkie twarze!
Wracajac do wspomnianych wyżej operacji plastycznych - nie wiem co tam sobie poprawiała, ale nie dało się nie zauważyć jej ust, których zreszta bardzo często nie domykała.
Szczerze, to nie obchodzą mnie upodobania aktorów, co sobie poprawiają itp. Ważny jest film, no i talent aktora. A Kiera, pomimo iż była za ładna (zapewne jak dla kogo :), jak swego czasu twierdził reżyser - moim zdaniem - zagrała dobrze.
Jej uroda !? - macie Wy problemy ;) - z mojej strony bez komentarza.

Mery_4

Ona jest poprostu piękna jak można wogule powiedzieć że ona jest brzydka , a aktorka z niej coraz lepsza.

paniika

Moim zdaniem Keira jest bardzo ładna. Może nie jest wybitną aktorką, ale lubię oglądać z nią filmy i wcale mi w nich "nie przeszkadza". Niektórzy mówią "okropna podróba Natalie Portman". Ludzie, zastanówcie się! Jak można kogoś nazywać czyjąś podróbą?? Każdy jest inny, indywidualny... Trzeba naprawdę nie mieć rozumu, żeby napisać coś takiego.

paniika

Weźcie sobie dajcie spokój. Jak wam przeszkadza, to nie oglądajcie filmów z jej udziałem. Brzydka nie jest na pewno, ale wy może jesteście, stąd zazdrość.
Na pewno nie jest podróbą Natalie Portman, jest zupełnie inna. To, że grała pozorantkę Amidali w SW, nie znaczy, że w rzeczywistości też ją naśladuje. Nie jest genialną aktorką, ale złą też nie.
No i pewnie ona się bardzo przejmuje tym, że jej czegoś tam nie wybaczysz, hehe.

Veda12

Spokojnie, bo zaraz zrobi nam się tutaj walka w kisielu czy innym makaronie.
Są ludzie, którzy nie przepadają za Keirą oraz ci którzy ją uwielbiają. Nie musicie tak się bulwersowac Knightley jest osobą, której najprawdopodobnie nigdy nie spotkamy więc po co te nerwy? Gdyby obrażano kogoś kogo znacie to byłaby to inna sprawa.
Dlaczego zakładasz, że ci którzy nie przepadają za K. K. jej zazdroszczą? Może zwyczajnie nie jest w ich guście? Wszystkim się nie da dogodzic.

sylv_2

Przecież to normalne, że zazdrosne dziewczyny piszą teksty w stylu "jaka ona brzydka", "co w niej widzicie" itd. Tak jest na forum każdej ładniejszej aktorki. A faceci mają zazwyczaj przeciwne zdanie do antyfanek.
Ja fanką Keiry nie jestem, ale denerwują mnie takie komentarze. Poza tym to przecież gra jest najważniejsza, a nie wygląd, więc jesli ktoś pisze, że nie lubi aktorki, bo nie może patrzeć na jej "wytrzeszczoną gębę", to coś tu jest nie tak. Również dobrze można napisać, że Steve Buscemi jest słabym aktorem, bo nie jest przystojny.

paniika

Moim zdaniem Keira jest bardzo ładna, nawet śliczna, posiada wdzięk i moim zdaniem jest naturalna. Jeśli chodzi o jej wystającą szczękę, to nie jest aż tak bardzo widoczne i nie rzuca się strasznie w oczy [czy ktokolwiek z nas jest idealny?], a operacja ust? Ma pieniądze, chciała, zrobiła i wyszło b.ładnie. Pewnie większość z nas mając pieniądze poddałoby się jakiejś drobnej operacji plastycznej czy kosmetycznej [ja chętnie usunęlabym pewną pamiątkę po dziecięcych wybrykach]. Nie jest anorektycznie chuda, jest po prostu szczupła, wysportowana i zgrabna. Widziałam prawdziwe anorektyczki i ona przy nich wygląda jak okaz zdrowia. Owszem ma niewielki biust, ale czy to jest aż taka ważna część ciała? Dla mnie odrażający jest np. biust Pameli Anderson.

Jeśli chodzi o jej aktorstwo, to jest przecież dopiero na początku kariery, grywa w różnych filmach lepszych i gorszych, ale jak inaczej miałby zdobyć warsztat aktorski? Który albo która z obecnych gwiazd kina była od samego poczatku genialna? Moim zdaniem jest obiecującą aktorką i jeszcze jest w stanie stworzyć wiele cikawych oraz niebanalnych kreacji.
Co do roli Lizzy Bennet nie zawiodłam się, była bardzo podobna do tej, którą stworzyłam w swojej wyobraźni czytając książkę.

Pzdr.

Agnesse

Po pierwsze: ona nie miala żadnej operacji plastycznej więc przestancie gadać głupoty. To była tylko głupia STARA plotka... ech

Co do wyglądu: kazdy ma inny gust, ale ona z pewnoscia nie jest brzydka. :/

Jej gra aktorsa też nie jest na słabym poziomie co potwierdza ostatnia nominacja do Złotych Globów.
Że niby filmy w których gra są beznadziejne? Może Król Artur, ale reszta? Wątpie, Piraci z Karaibów, To Właśnie Miłość itd miały bardzo duzo b. dobrych recenzji.

coco

ale nie wiem , za co dostała ta nominację do oscara , naprawde
pozdrawiam

coco

Co do operacj, to nie wiem czy ja miała czy nie, więc przyjęłam wersję 'jeśli nawet miała', bo czy to w końcu takie ważne? Dla mnie i tak jest naprawdę bardzo ładna.
Filmy w których gra wcale nie są beznadziejne, zreszta ja nic takiego nie powiedziałam. Król Artur był średni, a reszta jest naprawdę w porządku i podobała mi się.
Pzdr.

paniika

wogóle weż ty idż do domu bo już wiem po tym komentarzu że ty napewno masz ryj jak nie wypał!! Ja ją lubie!! A co do jej gry aktorskie to nic ci do tego!!!!! nie wpi... swoego dupska tam gdzie nie trzeba

użytkownik usunięty
paniika

Ja mam inne zdanie...Keira jest niezłą aktorką i to ładną....A może jej zazdrościsz urody i tyle, co??

Ładna, nie ładna, a co kogo to obchodzi! Powinnismy patrzec na jej role, a nie na buźkę. Osobiście uważa, ze nie jest taką zła aktorką. Była świetna w "Podkręc jak Beckham", a inne filmy... No cóż, kazdy ma swój gust.

paniika

Uważam, że Keira była wręcz stworzona do roli Elizabeth Bennet i żadna inna aktorka ani by lepiej nie pasowała do tej postaci, ani jej lepiej nie zagrała- takie jest moje zdanie na ten temat.
Co do tych obelg, które zarzucasz Keirze są całkowicie nieuzasadnione. Nie mnie oceniać czy masz jaką kolwiek podstawę do tego by ją tak obrzucać "błotem", ale bynajmniej ja się ani trochę z tobą nie zgadzam.
Nie wiem czy kierowała tobą zazdrość czy coś innego, ale bez wahania mogę stwierdzić, że jesteś poprostu niewychowanym dzieciakiem, potrafiącym jedynie krytykować innych do tego w obrzydliwy sposób. Rozumiem, że każdy może mieć własne zdanie na jakąś sprawę; jedni wręcz nienawidzą Knightley, drudzy ją uwielbiają. Z tego tekstu wynika, że jej niecierpisz i gdybyś tylko mogła to pewnie byś ją udusiła. Mimo to mogłaś zachować chociaż pozory dobrego wychowania i w normalny sposób wyrazić to co o niej myślisz, a nie odrazu ją wyzywać.
A tak w ogóle to co to znaczy... jak to leciało?... "wyczeszczona", bo jeszcze się z czymś takim nie spotkałam. :)

paniika

Uważam, że Keira była wręcz stworzona do roli Elizabeth Bennet i żadna inna aktorka ani by lepiej nie pasowała do tej postaci, ani jej lepiej nie zagrała- takie jest moje zdanie na ten temat.
Co do tych obelg, które zarzucasz Keirze są całkowicie nieuzasadnione. Nie mnie oceniać czy masz jaką kolwiek podstawę do tego by ją tak obrzucać "błotem", ale bynajmniej ja się ani trochę z tobą nie zgadzam.
Nie wiem czy kierowała tobą zazdrość czy coś innego, ale bez wahania mogę stwierdzić, że jesteś poprostu niewychowanym dzieciakiem, potrafiącym jedynie krytykować innych do tego w obrzydliwy sposób. Rozumiem, że każdy może mieć własne zdanie na jakąś sprawę; jedni wręcz nienawidzą Knightley, drudzy ją uwielbiają. Z tego tekstu wynika, że jej niecierpisz i gdybyś tylko mogła to pewnie byś ją udusiła. Mimo to mogłaś zachować chociaż pozory dobrego wychowania i w normalny sposób wyrazić to co o niej myślisz, a nie odrazu ją wyzywać.
A tak w ogóle to co to znaczy... jak to leciało?... "wyczeszczona", bo jeszcze się z czymś takim nie spotkałam. :)

audrey_4

Widziałam z nią tylko "Piratów" . O talencie sie wiec nie wypowiem . Uważam, że jest ładna ... W Hollywood trzeba trzymac fason , skoro ciagle gra widac udaje sie jej to. Myslałam , ze jest duzo starsza - nie wyglada na 21 lat , ale poza tym mysle że to atrakcyjna aktorka :)

użytkownik usunięty
paniika

Ona nigdy nie miała operacji plastycznej, a o role musi walczyć sama, bo tak naprawdę jej niczego na tacy nie podaje. Wielu reżyserów nie chce zatrudnić jej w swoich filmach, bo jest po prostu za ładna. Ja mogę tylko dodać, że to świetna aktorka i chciałbym być taka "brzydka" jak ona.

ja za nia nie przepadam. nie lubie jej gry, glosu, sposobu mowienia. nie wiem dlaczego. ale ona mnie nie porwala w zadnym ze swoich filmow.

psychopatka

Mimo wszystkich washych wypowiedzi - złych, czy dobrych - Keira otrzymała nominację do Złotego Globa i dalej będzie robić swoje!

Kreseczka

Keira jest zarabista i bardzo dobrze gra.
Lubie ja .

paniika

A FUUUU!!!!!!!!! Pieknem języka to Ty nie grzeszysz... wypowiedzieć się przeciw też trzeba z klasą...jak juz ktoś wczesniej zauważył, Kaira na pewno z utęsknieniem czeka na Twoje wybaczenie :/

paniika

DEBILE!!! (bo już inaczej się o was wyrazić nie da)

Ta aktorka dostała nominację do OSCARA, więc nie gadajcie że grać NIE UMIE bo mimo wszystko Akademia zna się na grze aktorskiej LEPIEJ OD WAS- szaraczków, którzy widzieli trzy filmy na krzyż i rzucają się z ocenami!!!!!!!

Co do urody to BEZ KOMENTARZA. Przyślijcie swoje zdjęcia to zobaczymy i porównamy, kto tu ma "wytrzeszcz gęby". A sylikonowe usta?? Za dużo się naczytaliście "Życia na gorąco" :/

Żegnam.

Lizzie_Bennett

dlaczego jak ktoś skrytykuje to gadacie ze jest zazdrosny? komuś sie nie podoba... nie znaczy ze jest zazdrosny. bez sensu

ja osobiście całkiem ją lubie :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones