Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 824 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

To forum jest o aktorkach a nie modelkach więc jej talent aktorski skwituję określeniem : "drewno" - widziałem z nią z wiele filmów i jest sztywna jak kołek - co tu dużo mówić. Nie ma sensu się rozdrabniać na poszczególne role bo w każdej gra tak samo - i oczywiście jest bohaterką najgorszej ekranowej pary wraz z równie sztywnym, mdłym i drewnianym Orlando Bloomem. Nawet gorszą parę stworzyli niż Christiansen i Portman (kocham Portman <3) w Gwiezdnych wojnach

Ale jest też brzydka - to jest kwestia gustu wiem, a mój nieomylny gust mówi mi że jest brzydka. Przede wszystkim chuda jest jak szkapa, w każdej roli widzę tą jej dziwną szczękę, a do tego powtórzę po raz kolejny - uśmiecha się tak jakby miała szczękościsk albo jakby ją razili prądem. Nie ma w sobie nic kobiecego - może jakby troszkę przytyła to może jeszcze bo w pierwszych Piratach źle nie wyglądała - ale taka chuda jest kompletnie nieapetyczna.

Więc ja się pytam. Gdzie jej urodą i talentem do takiej Natalie czy nawet naszej Ani Przybylskiej. A gdzie jej urodą bo za pewne jest tak wysoko tylko dzięki gustowi niektórych do Michelle Pfeiffer, Portman, Jenifer Aniston, Anne Hatheway, Claudie Shiffer (też jest w rankingu), Medes, Peeples, Foxx, Kasi Glinki, Sarah Wayne Callies , czy Marinie Łuczenko (też jest w rankingu więc za urodę powinna być wyżej)

Bo są osoby, które tego nie rozumieją i są tacy którzy ją uwielbiają :) Ja sie zaliczam do tych drugich. Uwielbiam panne Knightley i zdobyła ona moje serce od pierwszego filmu. Ma po prostu w sobie to coś. Albo sie w czyjeś gusta wpasuje, albo nie :)

Izabell673

Podzielam Twoje zdanie ja też uwielbiam pannę Knightley :)

Powiem tak nie lubię jak ktoś krytkuje Keirę bądź ją wyzywa ale oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania nawet tego najgorszego ale zupełnie nie rozumiem jak można mówić o tak pięknej aktorce ,że jest brzydka? Na Twoim miejscu wzięłabym pod uwagę że panna Knightley jest bardzo podobna do Natalie Portman.

użytkownik usunięty
Vintage_2

Może i jest podobna ale te niewielkie różnice sprawiają że na Keire nie mogę patrzeć a Natalie kocham ;)

One są identyczne.

Wszystko, co wymieniłeś jako wady, mnie niesamowicie w niej urzeka - jej szczupła sylwetka, kości policzkowe, szczęka i żuchwa, jej specyficzny uśmiech, jej oczy, jej cudowny angielki akcent. Ja po prostu ją kocham, jest najlepsza! Uwielbiam jej sposób gry i jej urok . Nigdy nie zrozumiem facetów; według was jest tylko jeden rodzaj piękna, sztucznie wykreowany, nierealny. Większość z was wolałaby sztuczną panienkę Megan Fox z plastikową twarzą i bez charakteru. Przyzna, że przeraża mnie to.

użytkownik usunięty
MissMary

Foxx też mi się nie podoba, ale z pewnością wolałbym ją od Knightley dlatego ją wymieniłem bo jest dużo bardziej seksowna - sztuczna nie sztuczna, ale na dyskotece obejrzałbym się bardziej za Foxx niż Knightley mimo że i jedna i druga nie jest w moim guście bo Foxx nie ma tej klasy i subtelności jaką powinna mieć kobieta, a Knightley nie podoba mi się po prostu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones