Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 824 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

Jak widzę tylko panie ją jadą! Kompleksiki moje paszczury ;P

patryk_B

Jestem dziewczyną , ale uważam , ze Keira jest niesamowita ! Moja ulubiona aktorka ;P

basia95balicka

Ja także tak myślę. Jest tak utalentowana i śliczna.

basia95balicka

Też ją uwielbiam. Duma i Uprzedzenie, Jedwab, Pokuta, Księżna - w tych rolach jest przegenialna!

patryk_B

Ładna jest ale, w mojej skali niektórym "prawdziwym" pięknościom do pięt nie dorasta, moja ocena 4/10, a za aktorostwo 1/10 niestety taka prawda...

mariuszlublin

Jako aktorka nie zasługuje na 1. Chyba trochę przesadzasz

Vito90

A dla mnie zasługuje 10/10.
Dyskusja nie ma sensu, każdemu sie podoba co innego i zdania będą podzielone. Świat byłby nudny, gdyby wszyscy chodzili ubrani tak samo.

mariuszlublin

faceci tylko cycki gołe baby! Ona jet ARTYSTKĄ i ma piękne ciało! przestancie ją zBezczyszczać! Jest niesamowita!

patryk_B

Ale ona piękna, nie mogę oczu oderwać....zakochałem się....

Jinno

jest piekna... moja ulubiona aktorka ;)

shanti1993

Ja też jestem laską i twierdzę,że jest piękna,ma niesamowity głos,a co do gry aktorskiej-jest jeszcze młoda-rozkręci się-narazie 8/10...

patryk_B

piekna to jest monica belucci, ta ma dziobek jak kaczka

goskaa28

jak dla mnie Keira > Monica

patryk_B

Dokładnie zazdrość i tyle, jakoś wszyscy zgodnie przyznają że jest ładna, tylko u nas w Polsce powstały jakieś dziwne opinie na jej temat... Wstyd

inka413

O jakich opiniach mówisz ? Skoro nawiązałaś do Polski, wnioskuję że mówisz o opiniach jakie krążą o Keirze w poszczególnych krajach. Skąd zatem pewność, że "tylko w Polsce powstały jakieś dziwne opinie na jej temat" (jakie?) ?
No i wszyscy, czyli kto ?
Osobiście uważam Keirę za naprawdę piękna kobietę, mimo że kobiecych kształtów jej przypisać niestety nie można. Jednakże miło ogląda się ją na ekranie.

Cleaa

Mówię o tym ciągłym krytykowaniu jej wyglądu. Ludzie skupiają się na jej wyglądzie zamiast na grze.
Też uważam, że jest piękna i brak kobiecych kształtów w jej przypadku jest atutem, a nie wadą

patryk_B

Piękna kobieta, ale aktorka przeciętna

Otakushonen

Keira jest jedną z moich ulubionych aktorek, nie jest idealna, owszem jest płaska i inne zarzuty też są prawdziwe. Ale ideały byłyby nudne. Według mnie jest piękna i dobrze gra. 10/10

patryk_B

zgadzam się, że dużo kobiet ją krytykuje, ale nie oceniajcie nas tak pochopnie, duża część płci pięknej uważa, ze Keira jest niesamowita, i jak napisała oleq'a nade mną, nie ma ideału, ale ona nie dość, że jest piękna to jeszcze dobrze gra! :D nie wyobrażam sobie Księżnej, Pokuty, Dumy i uprzedzenia czy Jedwabiu bez niej!

Saga95

A ja lubię masło :D



patryk_B

Tak to jest w dzisjejszej zgorzkniałej, zazdrosnej Polsce - jak jakaś aktorka jest ładna i ma kupę zielonych to zawsze znajdzie się zgraja niedorżniętych nastolatek które pałają do niej nienawiścią że ona jest piekna a one są pasztetami.

tomucho77

Zgadzam się z tomucho77. Niestety mamy już taką mentalność. Keira jest niesamowicie intrygująca, po prostu super! "Duma i uprzedzenie" - scena jak płynie łódką po jeziorze i patrzy na dom Darcy'ego (mistrzowska mina!:D). Cały film zagrała jak dla mnie idealnie."Księżna" - uwiodła mnie..."Pokuta" - fajna ale zachwytu nie było. Jak na razie z tego co obejrzałam z Keirą najmniej mi się podobał "Król Artur". Polecam "Doktora Żywago" (choc najpierw polecam książkę bo jest niezła). Nie będę rozwodzić się nad wszystkimi jej rolami bo nie jestem ani krytykiem ani nie uczęszczałam nigdy do szkoły aktorskiej czy tym podobnych rzeczy (SM się liczy??:D). Keira jest wyjątkowa pod względem talentu jak i urody, perełka wśród młodych aktorek jak dla mnie.Uwielbiam!

patryk_B

Ja nie lubię Keiry. Moim zdaniem jako aktorka jest taka... plastikowa. Uważam, że w jej przypadku nie można użyć słowa "talent". Nie oceniłam jeszcze wszystkich filmów z nią, widziałam ich więcej niż zaznaczyłam. I wg mnie brakuje jej do piękna. Jeśli chcecie mówić o pięknie zobaczcie młodą Jodie Foster, Natalie Portman. I aktorkę za którą na pewno mnie dostanę pomidorami ;-) - Emmę Watson.

patryk_B

Jest strasznie slaba i jej nie lubie :) Gra jak bot i do tego ciągle ma otwartą jape.

SQNISGOOD

Japę to masz ty bardzo miły trollu niedorozwoju.

tomucho77

Chyba ty ! :D

SQNISGOOD

Co ja ?

tomucho77

Masz jape

SQNISGOOD

Nie ja tylko ty...

tomucho77

Pomówienia, nie masz dowodów na to .... Ty !

SQNISGOOD

Jeśli ktoś lubi avatary podobne do tego to japę musi mieć równie szkaradną.

tomucho77

No tak bo mi brak w życiu Gołych dup i musze się dowartościowywać avatarem. Amatorka

SQNISGOOD

A może ta dupa jest dupą mojej żony i stąd zamieściłem ją jako avatar żeby właśnie się dowartościowywać.

tomucho77

Hahaha, to mnie rozwaliło. Może jeszcze powiesz, że Twoja "żona" specjalnie pozowała, żebyś jej piękną "dupę" ustawił jako avatar na filmwebie? :D
Błagam, już takich rzeczy nie wymyślaj, bo chyba nie liczysz na to, że ktoś ci uwierzy?

RienN

Ale ja ci nie karzę w to wierzyć ja tylko przedstawiam fakty.

tomucho77

Oczywiście :D
To fajna żona, jeśli pozuje do zdjęć w internecie pół nago :)

RienN

Twarzy nie widać więc po pośladkach nikt jej nie rozpozna.

tomucho77

Przestań, gdyby to była twoja żona w życiu byś tak nie odpowiedział.

RienN

To co mam ciebie zaprosić na chatę żebyś mógł na własne oczy zweryfikować poślady mojej kobity.

tomucho77

Na to nie liczę, ale swoje wiem :)

RienN

Hahahahhahaha LOL

patryk_B

jestem dziewczyną i uważam, że Keira jest piękna. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones