PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34857}

Podkręć jak Beckham

Bend It Like Beckham
6,0 24 952
oceny
6,0 10 1 24952
6,0 8
ocen krytyków
Podkręć jak Beckham
powrót do forum filmu Podkręć jak Beckham

Mam prośbe napiszcie jakie znacie jeszcze filmy gdzie kobiety grają w nogę:)
Sama lubię sobie pokopać nawet gram w drużynie piłkarskiej mamy własną ligę:) i zachęcam inne do grania bo to świetna zabawa:)

kasia378

trochę dziewczyna kopie w filmie "ona to on".
"Bend it like Bekham" całkiem przyjemy, chociaż szkoda, że niezbyt dobrze dopracowany pod kątem zdjęć akcji piłkarskich. Niestety chyba niektóre aktorki (mam wrażneie, że głównie Keira Knightley) nie przeszły dostatecznego piłkarskiego przeszkolenia. Film nie dorasta realizaji takich filmów sportowych jak "Trener", "Droga do sławy" czy "Vince niepokonany"... Mimo wszystko film niezły, ale nie od strony piłki nożnej. Również zachęcam do gry w piłkę, moje czasy świetności dawno minęły, mimo wszystko uważam, że należy wyzbywać się stereotypów, że piłka nożna jest sportem tylko dla mężczyzn (choć dla mnie męska piłka nożna jest milsza "dla oka" niż kobieca , ale jak zostało stwierdzone w "Testosteronie"- męska piłka nożna została stworzona dla kobiet ;)
PZDR i życzę sukcesów w drużynie

ocenił(a) film na 10
kasia378

"
-CZY MAM ROZUMIEĆ, ŻE WYNIK JEST Z GÓRY UKARTOWANY?
-Nie ma wyników, ekip, meczów. Stadiony są nieczynne i rozsypują się w gruzy. Dziś wszystko dzieje się w TV i radio. Ostatni mecz piłki nożnej został rozegrany 24.VII.1937r. Od tamtej pory futbol jest gatunkiem dramatycznym realizowanym przez 1 człowieka w kabinie, spikera i przez aktorów w podkoszulkach przed kamerą.
-ALE KTO WPADŁ NA TO?
-Nie wiadomo. Środki masowego przekazu są rezultatem naszych czasów. Taki jest marsz wieków, taki jest rytm postępu.
-A JEŚLI ZŁUDZENIE PRYŚNIE?
-A gdzie tam pryśnie.
-JA W KAŻDYM RAZIE BĘDĘ MILCZAŁ JAK GRÓB.
-Niech pan robi, co się panu podoba, nikt panu nie uwierzy."

( z "Kronik Bustosa Domecqa" Borgesa i Casaresa, a dokładniej "Esse est percipi" tj "Być to jest być postrzeganym", 1967r.)

ocenił(a) film na 10
kasia378

Polecam filmy:
"ZWYCIĘSKI GOL" z Kirsty Mitchell ,
"KIEDY NADEJDZIE SOBOTA" Marii Giese z Emily Lloyd ,
"PIŁKARSKI ROMANS" z Rachel Weisz ,
"ZWYCIĘSTWO" z Carole Laure ,
http://www.filmweb.pl/video/na+skr%C3%B3ty/Ucieczka+do+zwyci%C4%99stwa-28301

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones