PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10026942}

Red Rose

6,0 3 185
ocen
6,0 10 1 3185
Red Rose
powrót do forum serialu Red Rose

Dużo czekania

ocenił(a) serial na 6

Raczej taki przeciętny serial, nieco nudnawy i ciągnący się a przede wszystkim nie było wiadomo tak naprawdę o co chodziło. Jakieś paranormalne zjawiska które potem tak naprawdę okazały się tylko zwykłą aplikacją do śledzenia. Ostatni odcinek tak naprawdę był fajny, wyjaśnił na czym tak naprawdę to polegało i mnie wciągnął ale jednak całościowo średniak

ocenił(a) serial na 9
czyjasniePanie

Myślę, że to raczej plus, że było nieoczywiste.

ocenił(a) serial na 6
upiorogacka

Ja właśnie uwielbiam takie nieoczywiste rzeczy w filmach czy serialach ale tutaj mam wrażenie że jakoś źle to pokazali, bo byłem pewny że to jakieś duchy czy egzorcyzmy a odpowiedz była zupełnie inna, z tym że nie wywołało to we mnie efektu Wow

ocenił(a) serial na 5
czyjasniePanie

Dokładnie. Ostatni odcinek podciąga cały serial,. Szkoda jednak, że było tyle niepotrzebnych bzdurek wcześnej :/

ocenił(a) serial na 7
czyjasniePanie

Czy tylko ja popłakałem się usłyszawszy w drugim odcinku aranżację fortepianową na chór utworu Aqua - Barbie Girl? Czego tak pasującego do narracji filmu nie słyszałem. Cudo!

ocenił(a) serial na 7
dacapo

Też zrobiło to na mnie wrażenie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones