Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 816 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

wiekszosc negatywow jest pisana przez kobiety, ile jadu w komentarzach:D, kobiety zawsze beda sie nawzajem oczerniac, polecam "Mean Girls" , glupia komedia ale pokazuje jakie dziwczyny moga byc zawistne, znam to z doswiadczenia na studiach nas facetow jest 1/5 chyba, i jak czasem slysze jak na siebie jada dziewuchy a potem cipciurypciu na papieroska , wredne jestescie :D

użytkownik usunięty
montek

A może byś czasem zauważył, że są też pozytywne opinie pisane przez kobiety - tak więc twoja obserwacja jest częsciowo błędna. A tak przy okazji podział na płcie! Czy wy, faceci już zasze będziecie postrzegać kobiety stereotypami. Nie jesteśmy wcale takie zawistne!

A czasem mi również zdaża się słyszeć facetów, którzy "obgadują" się na wzajem! tAk serio! Mężczyźni też wcale nie są ideałami! Mają wady i wbrew pozorom potrafią być okruni mówiąc o sobie na wzajem (tak, to prawda, uwieżcie mi na słowo - słyszałam to na własne uszy!).

Było by miło gdybyś przy następnej swojej wypowiedzi nie brał pod uwagę spraw płci! Bo mamy takie same prawa 50 na 50.

Pozdrawiam :)

P.S. Zresztą tą wypowiedź napisałeś akurat na stronie Keiry Knightley, która jest aktualnie bardzo popularna. Nie wypowiedziałeś się na stronie jakiejś "brzydkiej" aktorki. Bo to przeciesz obciach jak podoba ci się ktoś kto nie koniecznie jest atrakcyjny, nie? Może jak byś się przyznał kumplom to by cię wyśmiali, nie? I gdzie ten wasz brak rywalizacji... a kobietom potrafisz go zarzycić!

prosze bardzo , mimo smiechu kolegow ja nadal obstaje przy swoim
http://www.filmweb.pl/jaka,ona,brzydka....,temat,Topic,id=271797 [www.filmweb.pl/jaka,ona ...]

tilda swinton jest wspaniala i wg mnie bardzo ladna aktorka, widzisz sek w tym ze z twojej wypowiedzi wynika ze napisalem bo mi sie aktorka podoba, napisalem bo mi sie podoba jako aktorka , ogladalas transamerica , Felicity Huffman tez wg mnie jest bardzo dobra AKTORKĄ, pod keira napisalem tylko dlatego ze ogladalem jakis film i chcialem sie upewnic czy to ta aktorka jest napewno, a nie chodze i wyszukuje najladniejsze laski i daje swoje GG

wiesz niestety kolega ma racje wiekszosc niepochlebnych opini na temat wygladu aktorek serwuja im wlasnie kobiety (dziewczyny) a co do keiry uwazam ze jest bardzo ladna osoba do dobrej aktorki jeszcze jej troche brakuje ale jest mloda moim zdaniem wyrobi sie bo z filmu na film jest coraz lepsza ale w kazdym filmie (a widzilam juz troche filmow z nia) zwraca na siebie uwage a to juz cos

użytkownik usunięty
olkaem

Wyobraź sobie, że też uważam, że jest bardzo ładna i było by na prawdę miło gdybyście nie uważali kobiet za jędze i czarownice, które tylko patrzą jak któraś się potknie albo ma zły dzień.

Mimo to że sama jestem dziewczyną śmiem twierdzić, że faktycznie są one bardziej zawistne i częściej zazdrosne niż chłopacy. Fajnie że tak wytrwale bronisz przedstawicielki tej płci, ale wiem z własnych obserwacji i doświadczeń że dziewczyny zazwyczaj mają już to w charakterze. Oczywiście nie należy tu tworzyć kolejnych stereotypów, to że są takie częściej niż faceci nie oznacza, że wszystkie cechuje duża skłonność do zazdrości itd. czy też że chłopacy wcale tacy nie bywają. Myślę że to iż "my" jesteśmy częściej zazdrosne i zawistne wynika z dużej samokrytyki i kompleksów których dziewczyny mają znacznie więcej od chłopaków. Sama przekonałam się o tym jak wielka może być zawiść dziewczyn na własnej skórze, od chłopaków natomiast nigdy mnie coś takiego nie spotkało.... co nie znaczy oczywiście, że tacy być nie potrafią. Takie jest moje zdanie ;)

montek

BUehehehehe, a to się ubawiłam :D 'BABY są podłe'. Niestety muszę się zgodzić, 'niestety', bo to moja własna osobista płeć ;) Przykre to raczej. Mogę tylko mieć nadzieję, że jestem wyjątkiem i znam jeszcze kilka innych wyjątków ;)

trifle

(lol) własna osobista płeć, zawsze mozna ja zmienić, choć to raczej nie gwarantuje sukcesu :P

aidan111

Hmmm, no fakt, to zawsze jakieś wyjście ;) Ale jak na razie nie planuję zmian ;)

montek

w sumie uwazam ze to dziala w dwie strony owszem kobitki czesciej gadaja zle na inne np. ze ta i ta aktorka czy piosenkaraka wcale nie jest taka idealna itp. itd. ale z drugiej strony faceci tak mowia np na aktorow a to ze miesniak czy usza sie jak gej czy inne no coz taka juz nasza ludzka natura pozdrawiam papa

kay_3

Serio faceci tak rozmawiają? O matko, forum uczy życia ;)

użytkownik usunięty
trifle

Rany... co za dziwaczna dyskusja wyniknęła z tego tematu... Ale spoko, jest ciekawie :D

Pozdro

montek

zgadzam się, nie ma nic gorszego od zawiści kobiet, jesteśmy fauszywe i potrafimy nieźle zaleźć za skórę. bardzo trudna jest przejaźń miedzy kobietami, ja jeszcze nie trafiłam na osobę, z którą się przyjaźniłam i która by mnie nie obsmarowała. pozdr :D:D::D:D:D:D:D

montek

Ja do Keiry nic nie mam, bardzo ją lubię :-)

Arwena_2

A ja jej nie lubię i tak już zostanie!
Pozdro

użytkownik usunięty
montek

Tylko Montek, mam nadzieję, że nie odmawiasz nam, "babom", prawa do nielubienia ładnych aktorek, w końcu każdy może kogoś z jakiegoś powodu nie lubić ;). Kwestia, czy się je oczernia publicznie i jak się to robi ;).

montek

może masz jakieś złe wspomnienia z dzieciństwa?? kobiety ci coś złego zrobły??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones