Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 824 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

Właściwie sam nie wiem czemu. Widziałem z nią tylko trzy filmy w których gra tę samą postać (chyba wiadomo o jaką serię chodzi). Niestety, przy aktorach pokroju Deepa, czy Rusha jej warsztat aktorski wydaje się słabiutki. Gra z butą, jest jakaś nadęta i mało przekonywująca, mało charakterystyczna. Po części jest to bolączka średnio ciekawej postaci jaką przyszło jej grać. W "Piratach z Karaibów" mamy do czynienia z naprawdę solidnymi aktorami nawet na drugim i trzecim planie i niestety pod względem umiejętności Keira wśród nich wszystkich prezentuje się skromnie.

Navil

Też uważam że w "Piratach" była najgorsza ze wszystkich grających tam aktorów (jeszcze Orlando Plum mnie wkurzał w tym filmie, za nim też nie przepadam). A Keira pomijając fakt, że jest słabą aktorką to jeszcze ciągle robi te swoje dziwne minki, jakieś dziubki. Nie wiem o co chodzi, czy tak miało być?

Oskajg

Straszna aktorka, mega irytująca , te jej miny...brrr straszna baba.

prezzi83

Keira jest piękna i cudowna jak śmiesz tak o niej mówić ? Twoje zachowanie i wypowiedź to dopiero żenada....

Vintage_2

jakie zachowanie? to moja opinia skarbie :)

prezzi83

rozumiem . ale po co o niej pisać , że jest straszna kiedy jest jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie ?

Vintage_2

głuptasie moim zdaniem jest odpychająca , Twoim,że jest jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie ...o czym tutaj dyskutować hehe :)

prezzi83

Możemy dyskutować. Ja i reszta naszego świata twierdzimy że Keira jest wspaniała .

Vintage_2

dobrze

Vintage_2

Vintage 2, jest bardzo ładna, to prawda, ma klasę. Niestety jest słabą aktorką, więc zgodzę się tutaj z prezzi83, strzela wciąż tę samą minę wydymając w dość dziwny sposób usta, co najbardziej rzucało mi się chyba w "Piratach z Karaibów". Oglądając "Dume i uprzedzenie" byłam najbardziej zirytowana jej grą - była okropnie sztuczna. Nie udało jej się odpowiednio oddać postaci Elizabeth Bennett. Oglądałam wiele filmów z nią, więc myślę, że mogę się wypowiedzieć na temat jest talentu aktorskiego. I tak jest lepiej niż było, ale nadal nie jest dobrze. Niestety w młodym pokoleniu aktorów jest tendencja spadkowa. Nie to co kiedyś... Kiedyś aktor musiał umieć tańczyć, śpiewać, a przede wszystkim grać! W dzisiejszych czasach wystarczy ładna buzia, której nie można odmówić Keirze.

jey_95

Ja również oglądałam dużo filmów z nią i śmiem twierdzić , że jest fenomenem aktorki . Geniusz aktorski według mnie .

Vintage_2

"Geniuszem aktorskim" nazwałabym Meryl Streep, Judi Dench, Nicole Kidman, Helene Bonham Carter itd...

jey_95

Helen Bonham Carter nie jest żadnym geniuszem prawie we wszystkich filmach gra drugorzędne role w ogóle nie zapadające w pamięć zupełnie przeciętna aktorka. Keira i tak jest świetna!

Vintage_2

vintage małolacie ogarnij się

prezzi83

Tylko nie małolacie. Mam prawo do swojego zdania .

Navil

Moim zdaniem Keira w "Piratach" zagrała beznadziejnie i bardzo jej nie lubiłam. Niechętnie zaczęłam oglądać "Dumę i uprzedzenie" gdy się dowiedziałam, że to ona odgrywa główną rolę, ale powaliła mnie. Była świetna w tym filmie. Widziałam ją też w "Księżnej" "Pokucie" i "Annie Kareninie" i muszę przyznać, że doskonale odnajduje się w takich rolach. Ma w sobie klasę, urok , który odpowiada postaciom z poprzednich epok. Jednak mimo to na chwilę obecną nawet nie można jej porównywać z tak wielką aktorką jak Helena Bonham Carter. W zasadzie trudno się dziwić, bo ma dużo większe doświadczenie, zagrała w wielu filmach. Kariera Keiry dopiero się zaczęła, a pani Helena Bonham Carter już jest u schyłku swojej, bo to oczywiste, że w głównych rolach obsadza się młodziutkie aktoreczki, do których już ona nie należy. Może jedynie zachwycać w mniejszych rolach lub w rolach, które niekoniecznie są doceniane przez młode pokolenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones