Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 810 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley
hymanistka1234

Cóż, widziałam z nią 20 filmów. Najbardziej podobała mi sie zdecydowanie w Księżnej. Na drugim miejscu Anna Karenina a na trzecim Zeszłej Nocy. Jeszcze bardzo podobała mi sie jej mniejsza rólka w filmie Obłęd.
Może ktoś sie zdziwi, że nie wymieniłam takich filmów jak Duma i Uprzedzenie czy Pokuta. To były jak najbardziej dobre wystąpienia ale tytuły które wymieniłam wcześniej to te, w których jej kreacja najbardziej do mnie trafiła.

Izabell673

Bardzo dziękuje :) Pokutę właśnie oglądam :p

hymanistka1234

Pokuta :D

hymanistka1234

"Księżna"

DrzwiamiWTwarz

Ma takie rysy twarzy, kości policzkowe i duże migdałowe oczy, że najbardziej pasuje mi do filmów kostiumowych. Nie dziwie się więc, że do takich ról jest obsadzana, a i sama przyznała w wywiadzie, że granie w kostiumowych to spełnienie fantazji każdej dziewczynki, zakładanie na siebie tych misternych kreacji to zaszczyt i przyjemność no i oczywiście także ciężka praca. Uwielbiam Księżną , Dume, a w Kareninie wyglądała fenomenalnie pięknie choć sama formuła filmu nie wzbudziła mojego zachwytu, wolę klasyczną wersje z Sophie Marcou.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones