Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

Jak większość takich filmowych laleczek, krytykują najbardziej chyba zawistne panie ;)

Sexoholik

Ja też nie rozumiem. Okej może jej gra nie jest wyjątkowa, ale ja ją uwielbiam, szczególnie w filmach kostiumowych. I jest niesamowicie piękna.

Sexoholik

krytyka zawistnych pań hahahahahahahahahahaha, skoro krytykują ją zawistne panie, to ty nie robisz tego tylko dlatego że ci się podoba, z resztą twój nick mówi o tobie wszystko

Sexoholik

Jest wiele aktorek, (i nie tylko aktorek) które są ładne, i którym zazdroszczę różnych rzeczy a jakoś ich nie krytykuje. Więc to, że nie lubię Keiry nie znaczy, że jej czegoś zazdroszczę. Poprostu mnie wkurza. :)

Sexoholik

Od razu zawistne.....a dla Ciebie każdy aktor jest dobrym aktorem i przystojnym ? bo jeśli nie to może przemawia przez Ciebie zazdrość i zawiść ?
Dla mnie Keira jes bardzot ładna i jest jedną z moich ulubionych aktorek, ale są też takie aktorki które mnie irytują albo dla innych są ładne a dla mnie nie no i co ? to już nie mogę mieć własnego gustu bo zaraz ktoś mi zarzuci, że jestem zazdrosna ? nonsens i śmiech na sali !
Chyba zacznę pisać to samo co mężczyźni, gdy tylko zobaczę, że jakiś użytkownik płci męskiej krytykuje na profilu jakiegoś aktora jego grę aktorską bądź wygląd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones