Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 824 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

A gra cudownie. Ta Wasza cała Portman to pięt jej nie dorasta.

Kingaemilia

Ja tam wolę Keirę niż Portman. Keira to chudzina, ale piękna chudzina. Po prostu uwielbiam oglądać filmy z jej udziałem.

mrs robinson

Ja też ją uwielbiam ale ... jednak wolę Natalie :)

MartiniKS

http://www.filmweb.pl/person/Claire+Forlani-3284/discussion/Jest+nieziemska-1708 109

mrs robinson

Zgadzam się choć muszę zaznaczyć, że jej gra aktorska nie powala. Mimo to uwielbiam oglądać filmy z Knightley. W "The edge of love" wygląda wręcz przecudownie. A Natalie ma klasyczną urode jednak to Keira ma w sobie to coś co przyciąga spojrzenie.

Kingaemilia

Moim zdaniem to obie są spoko. Ale i tak nikt nie przebije Johnnego Deepa. <333

Kingaemilia

Oj tam oj tam. Wiem że zachowam się jak ignorant ale one są dosyć podobne. Nie bez powodu Keira grała w Star Wars służkę która miała być kopię królowej - Natalie Portman. Ale tak to - brałbym obydwie naraz.

umcyk25

Nie są podobne, Keira to prawdziwa angielska piękność, a Portman to izrealska pospolita dziewczyna, których są tam na pęczki.

EastJudas

Oto słowa mądrości.

EastJudas

Portman wcale nie ma pospolitej urody,. Jest piękna i niepowtarzalna

umcyk25

Jedź do Izraela to zobaczysz setki takich dziewuch.

EastJudas

Akurat się składa, że byłem w Izraelu 3 razy i nigdy nie spotkałem tak pięknej kobiety.

umcyk25

Nie spotkałeś bo one chodzą tam bez makijażu prosto do/z roboty. Jakby przemyć twarz Portmanki chusteczką z klenexem to byś już zauważył podobieństwo do pospolitych izraelskich dziewojek.

EastJudas

Twierdzisz jednak, że kobietę o urodzie Keir ciężko spotkać ?

umcyk25

Oui.

EastJudas

Mnie bardzo się podoba uroda Keiry. Jest trochę inna niż wszystkie. Natalie też jest ładna, jednakże Keira ma w sobie to coś przez co mi się bardziej podoba :) (sorry za powtórzenia :P )

monika58333

Jest unikalna. :)

EastJudas

Zgadzam się! :)

EastJudas

Fakt Keira unikalna, niestety dla mnie jest dosłownie paskudna i drażniąca :( niestety jestem fanatyczką pospolitych izraelskich rysów twarzy takich jak ma Portman i nic na to nie poradzę :(

EastJudas

A takie ryje jak Keira widać pod mostem.

JohnnyDepp4LIFE

MEGAN FOX MA KRZYWY RYJ I JEST NIEUTALENTOWANA Keira NIE. A TY TO MASZ DODATKOWO WADE Mózgu i nadajesz sie tylko do domu dla obłąkanych skoro masz takie zdanie o Keirze :D

Love_Evan_Wood

Z wyglądu i tak Amber jest najlepsza.

JohnnyDepp4LIFE

Keira jest najbardziej utalentowaną aktorka mlodego pokolenia ! czy tego chcesz czy nie ! i nic tego nie zmieni :D

Sexoholik

Chciałabyś, nie?

EastJudas

Oby więcej takich pospolitych chodziło po ulicach.

Kingaemilia

Też uważam, że jest piękna. Ma bardzo oryginalna urodę. I ostatnio gra w bardzo fajnych filmach na poziomie, żadnych 'super produkcji' , wysokobudżetowych i przereklamowanych śmieci.

Kingaemilia

stwierdzenie, że Knightley jest lepsza od Portman prawie mnie zabiło. błagam Was, zarówno w urodzie jak i w talencie Natalie bije te drewno na głowę milion razy.

psychoqueen

Natalie jest ładna, ale nie piękna, a gra aktorska pozostawia wiele do życzenia.

Kingaemilia

a Keira ze swoją suchą grą i równie suchą figurą oraz wyrazem twarzy jakby miała przerośnięte migdałki jest lepsza? ;>

psychoqueen

Zgadzam się w 100%. Porównywać Keire do Naralie to co najmniej bluźnierstwo. Nie dość, że pani Keira przypomina czasami ładnego chłopczyka, to jej gra jest co najwyżej przeciętna.

TheWarLord

Chłopczyka doprawdy ? Większej głupoty w życiu nie słyszałam . Jej gra nie jest przeciętna ona jest genialną aktorką więc nie waż się o niej mówić że jest chłopczykiem , a tym bardziej przeciętną aktorką bo tak nie jest. Rozumiem masz swoje zdanie na jej temat , ale żeby pisać o Keirze takie głupoty to to juz jest żałosne.

Vintage_2

Zobacz sobie filmy w których ma krótkie włosy. Nieciekawa gra, uroda, figura. Nawet łysa Natalie z "V for Vendetta" biję ją na głowę pod względem atrakcyjności

TheWarLord

Nie "biję" jej w żaden możliwy sposób .

Vintage_2

Wypłacz się do poduszki i skończ się oszukiwać.

TheWarLord

Bardzo śmieszne bardzo -,- Niby czym mam się oszukiwać ? To oczywiste , że Keira jest lepsza od Natalie....

TheWarLord

Keira Knightley na planie jest sztywna jak kiełbasa. Może najwyżej wyglądać. Chowam do kieszeni swoją opinię o jej urodzie, ale nie oszukujmy się - ona nie jest aktorką.

Kingaemilia

Portman to burak. lolol. Keira rządzi <3

Gonaa

Idź lepiej oglądać filmy z Amandą Bynes a nie tu głupoty wypisujesz.

Anaissa

wolałabym jednak z Charlize Theron lub Heleną Bonham Carter.

Gonaa

lol

Gonaa

Dokładnie Keira rządzi <3 <3 <3

Vintage_2

Keira chciałaby być chociaż w połowie tak utalentowana jak Natalie. Ten babochłop bez żadnej nagrody nie zasługuje na 23 miejsce.

JohnnyDepp4LIFE

To że nie ma żadnej nagrody to wcale nie świadczy że jest marną aktorką . Jesli tak myślisz to jesteś naprawdę ubogo myślącym człowiekiem. KEIRA RZĄDZI I BĘDZIE RZĄDZIĆ ALWAYS .

Vintage_2

Ty masz na serio jakieś kompleksy. Widać, że jak ktoś ci ją pojedzie to zaczynasz się bulwersować. Są aktorki, które nie mają nagród i są dobre, ale to nie znaczy, że Keira jest jedną z nich. Jest tylko męskim beztalenciem, które nawet nie zasługuje pobić tak perfekcyjnej aktorki, którą masz na awatarze.

JohnnyDepp4LIFE

Co za nonsens ! Każdy by się zbulwersował gdyby ktoś obraził jego ulubioną aktorkę takimi oszczerstwami z dupy !

Vintage_2

Może być twoją ulubioną aktorką, ale te oszczerstwa z dupy są ku*rwa konieczne bo jest nieutalentowaną męską aktorką.

JohnnyDepp4LIFE

Co za debilizm na poziomie podstawówki . Kto Cię nauczył takiego wyrażania o kobietach czyżby mamusia ? Mówienie o Keirze , że jest męskim beztalenciem jest wysoce niedorzeczne i niezgodne z prawdą . KEIRA JEST NAJPIĘKNIEJSZA I ZAPAMIĘTAJ TO SOBIE !

Vintage_2

Po pierwsze: to wyrażenie nie było o kobietach. Po drugie: Na poziomie podstawówki to są twoje riposty bez argumentów. Może być twoją ulubioną aktorką, ale to nie zmienia faktu, że jest nieutalentowana i ma krzywy ryj.

JohnnyDepp4LIFE

Na poziomie przedszkola i podstawówki to są twoje riposty . Nie jestem zagorzałą fanką Keiry ale mówienie o niej że ma krzywy ryj i jest nieutalentowana jest naprawdę dziecinne i niezgodne z prawdą ... Ja mam swoje zdanie ty swoje więc skończmy to .

Vintage_2

Skończ się oszukiwać, bo może jesteś jej fanką, ale jest nieutalentowana i MA KOŃSKI RYJ. Moje riposty nie są dziecinne, bo mam w nich argumenty, a ty piszez jakbyś miała 9 lat. I najdziecinniejsze jest to, że porównujesz mi to beztalencie do Natalie, chociaż w głębi duszy i tak wiesz, że jest gorsza. Sto razy. Tysiąc razy.

JohnnyDepp4LIFE

Rozbawiła mnie Twoja wypowiedź aż nadto. W głębi duszy to ja wiem że Keira jest fenomenalna nie bez powodu wystąpiła w reklamie CHANEL chyba za koński ryj nie dostaje się angażu do tak prestiżowej reklamy .Twoje riposty są dziecinne bardzo dziecinne.... Miliard razy wiem że Keira jest Ideałem !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones