Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

najpiękniejsza , najcudowniejsza , najukochańsza aktorka na świecie !♥♥♥♥♥♥♥&he arts;♥♥♥

Vintage_2

też tak uważam :D

użytkownik usunięty
Vintage_2

Hę?C-co? Najpiękniejsza? Najcudowniejsza? Nawet nie znacie jej życiorysu! Nawet nie wiecie jak ona się wyraża! Porostu koszmar,a do grania to w ogóle się nie nadaję! Bezguście,które nie umie grać i niby jest ambasadorką Chanel! Nic nie jest gorsze od Keiry!!!Nie wypowiadajcie się dzieci jak nie macie pojęcia o najgorszej aktorce świata!

ble ble ble skończyłeś ? Ja rozumiem , że musisz wydać swoją opinię ale żeby wyzywać ją do bezguścia i baztalencia to już jest przesada . Żal mi cię -,-

twoja wypowiedź nie ma kompletnego sensu ;)

Karolina945

oo dokładnie dzięki za wsparcie ;D

Vintage_2

Ja też uważam, że Keira jest niesamowita! I gra w dobrych filmach ( przynajmniej mnie się podobają) , i jest taka sympatyczna jak się ogląda z nią wywiad. Do tego jej śliczny śmiech i cudowny akcent. Keira Ilove You ;-)

użytkownik usunięty
Milla12

''Śliczny uśmiech'' ?! Rzygam! Bleeee

użytkownik usunięty

Wy nie umiecie się wypowiadać dzieci! Idżcie do gimbusów!

hahahah bo się wzruszę GIMBUSIE .

użytkownik usunięty
Vintage_2

Tylko nie udław się śmiechem! :D

OH , dziękuję ale niepotrzebna ta troska ;D

Vintage_2

To strasznie fajnie , szkoda tylko że 99% facetów uważa ją za samice orka

sickrabbit

samicę kogo ?

Vintage_2

podpowiadam np: we władcy pierścieni było ich od chu... bardzo dużo;D

sickrabbit

dalej nie kojarzę ;)

Vintage_2

A film kojarzysz?

sickrabbit

film kojarzę .

Vintage_2

Armia orków walczyła z rasą ludzką Blaagam nie rób se jajek ze mnie

sickrabbit

aaa niee wiem , ale Keira i tak jest cudowna !♥

użytkownik usunięty
Vintage_2

Nie wiesz co to jest ork? Ale pustak z ciebie!

raczej z ciebie jest pustak skoro uważasz Keirę za najgorszą aktorkę na świecie , a swoją drogą wiem co to jest ork .

użytkownik usunięty
Vintage_2

Ja mam w dupie co ty wiesz z twoich wypowiedzi o Keirze robi mi się nie dobrze i chce i się rzygać jak mówisz,że jest taka śliczna i ładnie się uśmiecha.A moim zdaniem gra kijowo i robi swoje minki! Ja jej nienawidzę i pogódż się z tym,że nie każdy popiera twoje zdanie o najgorszej aktorce świata.

kuźwa wypierdalaj mi stąd ale już ! po co wchodzisz na Keirę jak jej nie lubisz teraz trollujesz koleś tak ją wyzywając , a czy ja komuś narzucam swoje zdanie ? zmuszam Cię żebyć lubił Keirę ? Bo ja jakoś nie zauważyłam , a jak ci się Keira nie podoba to nie wchodż na jej stronę na filmwebie skoro masz ją tak obrażać , a tym bardziej na mój post.

użytkownik usunięty
Vintage_2

Będę ją obrażać,krytykować,wyzywać i robić wszystko,by tylko zmiejszyła jej się ocena! Nie zmusisz mnie do tego bym się od niej odczepiła!NIENAWIDZE tej aktorki i nic ci do tego!

chyba coś Ci u góry napisałam wyrażnie ! nie trolluj nie wchodż na mojego posta ! nic mnie nie obchodzi , że jej nie lubisz ! ważne że ja ją kocham , uwielbiam a tobie nic do tego !

Vintage_2

Nie warto sobie takim czymś zawracać głowy... Myśli, że jest jakimś cwaniakiem. G***o prawda! Aktorka jest świetna i będę to cały czas powtarzać! A ten cały Krytyk06 może się schować na dnie szafy i nigdy stamtąd nie wychodzić? Kto temu dziecku dał internet?? Tylko takimi głupimi postami zawala dyskusję...

Pamela16

dziękuję ! ;) dokładnie głupie dziecko i tyle !

użytkownik usunięty
Vintage_2

Dziecko to ty jesteś i odwal się! A co do Vintage_2 to zachowujesz się jak idiotka,która lubi Justina Biebera tylko,że jesteś jeszcze gorsza! Pozwól,że zacytuje: ''Och jak ja kocham Keire! Jest najcudowniejsza i najpiękniejsza!'' Wiesz co daj spokój,bo żal za dupe ściska!

wal dziewczynko ! powiem ci tyle jesteś niedorobionym dzieckiem które nie szanuje czyjejś opinii. Mam prawo lubieć Keirę , a ty mi tego nie zabronisz ! i jeszcze na koniec won mi z mojego postu dziwko !

jedo pytanie : skoro nienawidzisz Keiry to po co wchodzisz na mój post ???

użytkownik usunięty
Vintage_2

Wiesz co? Nie strasz ludzi swoimi postami,bo poprostu żal to czytać! Robisz byki i mnie głupio przezywasz! To ty nie potrafisz uszanować czyjeś opinii.Wiesz lubić Keire to jest dla mnie choroba więc może pójdziesz do lekarza dzieciaczku? Moge jeszcze ci zafundować wizyte u psychiatry.Chcesz? Bo wiesz poprostu żal co ty tu wypisujesz!

weź uszanuj czyjąś opinię ja Cię nie zmuszam żebyś lubiła Keire i gówno mnie obchodzi twoje zdanie o Keirze . Jesteś żałosna wpieprzasz się w czyjś post pomimo tego , że Cię stąd wywaliłam . Żal to mi Ciebie i twojej ortografii dzieciaku ! Ku*wa żebym ja Ci nie zafundowała wizyty u psychiatry -,-

mam prawo lubić każdą aktorkę , a ty mi tego nie zabronisz ! oh jesteś taka żałosna , że aż chcę mi się śmiać z cb . Możę mi jeszcze zabronisz uwielbiać Keirę co ? Zadzwoń na policję bo lubię Keirę ......

użytkownik usunięty
Vintage_2

Wiesz co? Dajmy sobie z tym spokój,bo każdy uważa co innego.Ja nienawidze Keiry,a ty ją uwielbiasz i kropka.Każdy ma prawo do swojego zdania.

no i nareszcie zrozumiałaś dziewczyno , brawo !

Oj, inteligencją to Ty nie grzeszysz. I nie- nie bronię Keiry. Jest mi całkowicie neutralna.Genialne zajęcie- siedzenie na forum i wyzywanie nielubianych przez siebie aktorek. Tak, z pewnością zmienisz świat obwieszczając wszystkim, jakie masz negatywne odczucia wobec ludzi, których nigdy nie zobaczysz. Też chcę mieć tak dużo czasu :( chociaż nie- wtedy swój czas przeznaczyłabym na pożyteczniejsze sprawy.

użytkownik usunięty
Mereva

To ja już nie mogę wyrazić swojej opini o aktorce?

Mereva

dokładnie !

to, że napiszesz na jej forum parę bezsensownych i dziecinnych komentarzy nie będzie miało żadnego wpływu na jej ocenę, ani nawet na opinię innych ludzi. jeśli myślisz, że masz na to jakiś wpływ to jesteś jeszcze bardziej tępa niż przypuszczałam :)

Vintage_2

Osobiście gre aktorską Keiry oceniam na 5/10,jednak przyznać muszę że urody można jej pozazdrościć-piękna z niej kobieta(choć jest angielką) ;)

pelasia1982

też tak uważam.jest bardzo ładna ale jej gra aktorska jakoś mnie nie przekonuje

johnny89

z czasem się przekonasz XD

Vintage_2

piękna, zmysłowa mmmm

rumun23

wprost ideał !

Vintage_2

To mogla powiedziec tylko kobieta.
Dla facetow niestety ma za male piersi.

mariusz87kox

Piersi są może i małe ale dla mnie i tak jest najpiękniejszą kobietą i fantastyczną aktorką ♥♥♥!

Vintage_2

Przyznam , ze nie przepadałem za nią .
To znaczy doceniam grę , winszuję urody , ale jakoś do mnie nie przemawiała.
Szacunku nabrałem niedawno kiedy poczytałem jak ciężko harowała przed rozpoczęciem zdjęć do "Króla Artura"
Twarda babka .

nightgale

Keira jest zajebista !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones