Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 824 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

Ile Keira ma wzrostu, kos wie? dzieki za odp:)

gosik_z

ja słyszałam że 1.70..ale może mnie sie przesłyszało

Cpt_Pchelka

Podobno 170 cm, jest nawet w ciekawostkach.

gosik_z

ona ma więćęńż 170 bo 175 :] o ile nie więcej.

patrick_42

a pewno ma więcej niż 170 cm,170 to przeciętny wzrost a ona jest wyższa od wielu aktorek/aktorów na pewno ma powyżej 175cm

CelineMarie

na pewno nie - jest niewiele niższa od Johnnego Deppa, który jest przecież bardzo niski jak na mężczyznę... Orlando wydaje się od niej sporo wyższy, a ma max. 180 cm ;p wam się wydaje, że ona jest taka wysoka, bo to kwestia ustawienia kamery, oświetlenia, itd.

tolerancja91

Masz pewnie na myśli Piratów w których Depp nosił buty na obcasie ,więc moja teoria raczej jest prawdziwa

CelineMarie

niby w którym miejscu? sama sobie zaprzeczasz... powtarzam jeszcze raz, Keira Knightley na pewno nie ma 175 cm, może mieć max. 173 cm - wydaje się być wysoka, bo ma bardzo szczupłą budowę ciała, wydatne rysy, na co dzień często zakłada kapelusze, a na premierach nosi zawsze bardzo wysokie obcasy, nie zmienia to faktu, że generalnie należy do przeciętnych wzrostem aktorek - daleko jej chociażby wzrostem do Cate Blanchett, czy Charlize Theron. Tak jak już pisałam, ale się powtórzę - jest znacznie , nawet sporo niższa od Orlanda Blooma, który jest niemalże tego samego wzrostu co jego jeszcze żona Miranda Kerr , albo Cate Blanchett, z którą zagrał w LOTR (ona to chyba jest od niego nawet wyższa)

Poza tym skoro już się tak uczepiłaś karzełkowatego Deppa, może on i miał buty na obcasie, ale Keira nosiła identyczne na planie, a był od niej ciupkę wyższy ze swoim 176 cm ;p

Keira ma 175? dobre sobie, Miranda Kerr ma 175, 176 - zależy od źródeł, a gdyby je koło siebie postawić Keira byłaby sporo od niej niższa.

tak jak pisałam w poprzednim poście - Keira może mieć od 170 do 173 cm... więcej na pewno nie ma

CelineMarie

i żeby nie być gołosłowną: Keira ma 5' 7'' co w przeliczeniu na nasze daje 170 cm - dziękuję, dalsza dyskusja nie ma sensu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones