PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458789}

Księżna

The Duchess
7,4 88 425
ocen
7,4 10 1 88425
6,4 16
ocen krytyków
Księżna
powrót do forum filmu Księżna

Zgwałcić można nie tylko fizycznie ale i psychicznie. A najlepsze jest to że w dzisiejszych czasach młode osoby z "sianem" w głowie są w stanie wyjechać np z Anglii do Syrii i oddać się pod władanie fanatycznego mężczyzny.

Sam film jest na prawdę dobry głównie dzięki skupieniu się na warstwie emocjonalnej i psychologicznej oraz grze aktorskiej Keiry która zwyczajnie miała tutaj więcej okazji do dobrego aktorstwa niż nawet sam Fiennes. Dobra muzyka, scenografia, kostiumy, dialogi itd. Jak na romans łamane przez dramat to całkiem interesujące i w ogóle nie nudzi.

ocenił(a) film na 7
armarange

straszny film ;/ masakra jak mogą mieć taki brak szacunku do kobiet to straszne ; /
Dobry film ale mnie załamuje.

ocenił(a) film na 7
MrsVampire

Mieli taki szacunek. Teraz już chyba jest lepiej w Europie ( ale na świecie nie wszędzie i nie zawsze ). Pewne sprawy wciąż pokutują w świadomości, ale kobiety same na to często pozwalają ( nie wszystkie ) itd. Powinnaś się cieszyć a nie załamywać że żyjesz w Polsce ( idealnie nie jest ) a nie w Syrii czy Iranie.

ocenił(a) film na 7
armarange

mówie ogólnie o całym świecie , na całym świecie tak było to okropne nie można jak można tak traktować kobiete to chore ;/

ocenił(a) film na 7
MrsVampire

W zasadzie to jeszcze nie jest największy hard core ukazany w tym filmie

ocenił(a) film na 7
armarange

ale dla mnie to jest straszne , jestem kobieta i nie chciała bym się tak czuć to okropne , współczuje tym kobietą , ale ja bym się tak nie dała to straszne dla mnie ;/ tak było i tak jest ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones