PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=821492}

Brudna gra

Official Secrets
6,8 6 394
oceny
6,8 10 1 6394
Brudna gra
powrót do forum filmu Brudna gra

Bardzo dobre kino

ocenił(a) film na 9

Koniecznie obejrzeć

ocenił(a) film na 4
XPIHb

Zależy dla kogo.

ocenił(a) film na 8
XPIHb

Świetny temat ale film bez napięcia i z fatalną rolą główną. Zatrudnienie, do roli głównej, prawdziwej bohaterki wydarzeń prezentowanych w filmie byłoby chyba lepsze, przynajmniej wiarygodne. 4/10 !!!

Szpila_1308

Wiarygodne... Dobre sobie. Film dokumentalny sobie obejrzyj, zamiast psioczyć na fabułę.

Do wszystkich mających wątpliwości: to bardzo dobry film. Ja przez takich malkontentów jak ten powyżej długo zwlekałam, bo komentarze były takie sobie. Może nie dla wszystkich jest to kino, bo wymaga skupienia się na tym, co na ekranie. Jak ktoś chce w międzyczasie prasować, czy odrabiać z dzieckiem lekcje, to niech sobie włączy Klan

ocenił(a) film na 8
tolerancja91

Jesteś tolerancją91 to dosyć daleko od tolerancji01 ale bliżej niż tolerancja1000. Pozdrawiam

Szpila_1308

jak nie ma się nic ciekawego do powiedzenia to najlepiej się przyczepić do nicku sprzed kilkunastu lat, hahahaha. Ja nie pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
tolerancja91

Stare powiedzenie mówi: uderz w stół a nożyce się odezwą, hahahaha. A ja, tolerancyjnie, pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
tolerancja91

Nie kto inny jak Niccolo Machiavelli stwierdził iż władza deprawuje i nie ma co z tym polemizować. Gdzieby nie spojrzeć ta filozoficzna myśl się sprawdza. dla bycia przy władzy, czy w pogoni za pieniądzem człowiek potrafi się zeszmacić. Najgorsze w tym, że tacy bywają rządzącymi. Minęły dwa lata i ''Brudna gra'' ponownie wpadła mi w ręce, no i obejrzałem go jeszcze raz. Musiałem zrewidować swoją ocenę. za swoje wypowiedzi muszę przeprosić. To bardzo mocne, potrzebne i cały czas aktualne kino. 8/10!!! Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
XPIHb

Mega film na czasie i poprtostu petarda. W tv mówią że Putin to morderca bo najechał ukrajne i zabija cywilów, a jak Ameryka z UK przez 20 lat robi to samo i to pod przykrywką to wszytko jest ok

ocenił(a) film na 9
XPIHb

Potwierdzam, bardzo dobre kino, dawno nie widziałem tak dobrego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones